Umywalki i zlewy Roca

(258 produktów)
i

Umywalki i zlewy Roca są popularne z wielu powodów. Dla jednych klientów najważniejsza jest ich stylistyka, a dla innych - niezrównana jakość. Firma przykłada ogromną uwagę do obu tych kwestii i oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania, potrafiąc sprostać nawet najbardziej wymagającym z nich.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Umywalki i zlewy Roca wyróżnia stylistyka. Wszystkie są bowiem niezwykle eleganckie, a zarazem luksusowe i zaprojektowane nieszablonowo. Tradycyjne modele przeplatają się z tymi najbardziej ekstrawaganckimi, dzięki czemu można je doskonale dopasować do większości łazienek utrzymanych w różnej stylistyce. Na szczególną uwagę zasługują wersje nablatowe o bardzo cienkich ściankach, a także modele ścienne o klasycznej stylistyce. Wszystkie są wykonane z najwyższej jakości ceramiki sanitarnej, a niektóre zostały pokryte powłoką MaxiClean, która ułatwia utrzymanie umywalki we wzorowej czystości. W zestawie znajdują się elementy niezbędne do montażu, a także instrukcje i odpowiednie akcesoria dodatkowe. Umywalki i zlewy Roca są w większości objęte aż 5-letnią gwarancją.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Każda łazienka powinna zostać zaaranżowana w taki sposób, aby gwarantować komfortowy dostęp do armatury wodnej. Pamiętaj jednak, że odpowiednie dobranie umywalki znacznie wpłynie na stylistykę pomieszczenia. Wybierając wyposażenie do małego pomieszczenia skup się na kilku ważnych aspektach.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa w miły dla oka sposób podkreśla elegancję łazienki. Wystarczy wybrać armaturę dopasowaną do Twojego wnętrza, tak aby była wygodna i ciekawie się prezentowała. Czym dokładnie kierować się podczas decyzji o zakupie umywalki oraz na co zwrócić uwagę?

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Komponowanie wnętrz to niezwykle ciekawy proces podczas remontu lub budowy nowego mieszkania. Daj się zainspirować najnowszym trendom lub zdecyduj się na nieco bardziej klasyczne formy, tak aby nowa łazienka była wygodna oraz  stylowa. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka inspiracji.