Syfony do umywalek Roca

(0 produktów)
i

Do prawidłowego działania umywalki niezbędne jest zamontowanie do niej odpowiedniego syfonu odpływowego. Dzięki niemu można błyskawicznie opróżnić umywalkę z zebranej w niej wody. Ogromny wybór syfonów znanych producentów armatury łazienkowej znajdziesz w 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Wśród produktów znanej hiszpańskiej marki Roca znajdują się między innymi syfony do umywalek. Oferujemy tak zwane syfony butelkowe zajmujące mało miejsca i bardzo łatwe w czyszczeniu - wystarczy odkręcić dolną część i opróżnić syfon z ewentualnych zanieczyszczeń. Są one montowane bezpośrednio pod umywalką, mogą być ukryte w postumencie albo w szafce podumywalkowej. Oprócz tego wśród syfonów do umywalek Roca proponujemy syfony montowane podtynkowo, co pozwala na ukrycie instalacji w ścianie. Prezentowane syfony zostały wykonane z miedzi pokrytej warstwą błyszczącego chromu, co daje bardzo estetyczny efekt. W łazienkach urządzonych w nowoczesnym stylu z powodzeniem można zostawić ten elegancki syfon na zewnątrz, ponieważ doskonale integruje się on wizualnie z pozostałymi chromowanymi elementami łazienki.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Małe rozmiary łazienki domowej sprawiają, że zagospodarowanie wnętrza może przysporzyć trudności. Wśród licznych urządzeń i akcesoriów łazienkowych dostępnych na rynku, znajdziemy jednak te, idealnie dopasowane do małych pomieszczeń, a swoją funkcjonalnością i stylistyką doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa jest obecnie jednym z najmodniejszych elementów, jakie spotykamy w domowych łazienkach. W zestawieniach z wysokimi, stojącymi bateriami stanowią niezwykłą ozdobę i podkreślają styl aranżacji. Warto wiedzieć więcej o tym niewątpliwym hicie wśród łazienkowej armatury.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Nowoczesna i modnie urządzona łazienka wymaga często dużych nakładów finansowych podczas jej urządzania, lecz producenci oferują różnorodne modele armatury łazienkowej w przystępnych cenach, które pomogą stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze. Umywalka pełni w nich jedną z najważniejszych ról.