Wanny Roca

(202 produktów)
i

Wanna Roca - Kąpiel w wannie to prawdziwa przyjemność zwłaszcza po ciężkim dniu. Aby móc zapewnić sobie prawdziwy relaks w gorącej wodzie, najpierw trzeba zaopatrzyć się w wannę idealną. Rynek armatury jest pod tym względem bardzo dobrze zaopatrzony. Znalezienie tej, która najbardziej będzie Ci odpowiadać, może jednak zająć trochę czasu.

Więcej informacji o Wanny

Wanny Roca, które sprawdzą się w każej łazience

Aby szukanie idealnej wanny nie zajęło Ci zbyt dużo czasu, postaw na uznane marki. W ofercie sklepu 123lazienka.pl znajduje się bardzo duży wybór wanien Roca. W zależności od preferencji możesz wybrać wannę stalową, żeliwną lub akrylową - te ostatnie są lekkie, przyjemniejsze w dotyku i woda stygnie w nich nieco wolniej. Właściciele naprawdę dużych łazienek mogą nabyć wannę Roca wolnostojącą owalną lub prostokątną. Jeśli z kolei masz niewielką łazienkę, a prysznic Ci nie wystarczy, możesz kupić wannę o długości zaledwie 100 centymetrów. Największe wanny Roca dostępne w naszym sklepie są blisko dwa razy dłuższe i mierzą 185 centymetrów. Obok klasycznych wanien prostokątnych oferujemy wanny owalne i okrągłe. Nasze wanny mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak zagłówki czy uchwyty ułatwiające wychodzenie z wody. Miłośnicy stylu vintage z pewnością zakochają się w unikalnych wannach na nóżkach pięknie stylizowanych na zwierzęce łapy. Wszystkie prezentowane przez nas wanny produkowane są w kolorze białym, dzięki temu łatwo dopasować je do łazienek utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Oferta wanien Roca jest na tyle rozbudowana, że z pewnością znajdziesz tu tę wymarzoną.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Czas remontu łazienki lub urządzania nowego wnętrza to okres pytań. Dlatego zebraliśmy porady odpowiadające na kwestię tego, jaką wannę najlepiej wybrać. Decydując się na zamówienie nowej armatury, kieruj się własnymi upodobaniami, ale przy tym nie zapominaj o kilku bardzo ważnych, wręcz kluczowych kwestiach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Elementy, które należy brać pod uwagę w trakcie zakupu nowej wanny to między innymi jakość i estetyka wykonania, rozmiary, kolor, czy cena. Warto jednak rozwinąć ten temat oraz pokusić się o wyjaśnienie poszczególnych kwestii. Wówczas zakup armatury stanie się o wiele prostszy.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Co różni wanny stalowe od akrylowych? Czy można jasno określić, które z nich są lepsze? Odpowiedzi na te pytania z pewnością cię zainteresują. Wbrew pozorom wybór nowej wanny wcale nie jest taki prosty, jakby mogło się wstępnie wydawać!