Obudowy do wanien Roca

(6 produktów)
i

Większość wanien dostępnych na rynku wymaga dokupienia do nich dodatkowej obudowy. Dzięki temu można nie tylko ukryć elementy instalacyjne, ale także stworzyć ciekawą aranżację łazienki. W razie zmiany stylu urządzenia łazienki łatwiej też wymienić obudowę niż całą wannę.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

W sklepie 123lazienka.pl oferujemy szeroki wybór obudów pochodzących od znanych marek, w tym obudowy do w wanien Roca. Wybierając odpowiednią obudowę, w pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na rozmiar wanny. Właściciele małych wanien mogą kupić obudowy o długości już 140 centymetrów. W zależności do tego jak nasza wanna została zainstalowana, możemy potrzebować tak zwanej czołowej obudowy do wanny lub obudowy w kształcie litery L. Roca dysponuje obydwoma typami obudów - ten drugi rodzaj można nabyć w wersji prawo- lub lewostronnej. Wszystkie produkty z tej kategorii przeznaczone są do wanien akrylowych i zostały wykonane z akrylu sanitarnego o zwiększonej trwałości materiału. Klasyczna biel przełamana jest subtelnym zdobieniem w kształcie fal. Dzięki zastosowaniu obudowy do wanien Roca łazienka zyskuje elegancki styl.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Montując obudowę do wanny, wyposażymy ją w efektowne wykończenie. Wśród wielu propozycji na rynku mamy te gotowe, proste i szybkie w montażu obudowy oraz takie, do których potrzebna będzie wiedza i umiejętności fachowców. Którą zatem obudowę wybrać? Która najbardziej sprawdzi się w naszej łazience? Dowiesz się tego wszystkiego z naszego artykułu.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wybierając wannę, kierujemy się wieloma aspektami. Należą do nich wygląd, rozmiar, wielkość łazienki, aranżacja oraz funkcje, jakie dana wanna prezentuje. Często jednak trudno jest się zdecydować, biorąc pod uwagę ilość oferowanych produktów na rynku. Warto więc poszukać inspiracji, a te znajdziesz w naszym artykule. Dowiesz się również, jaką obudowę wybrać do zakupionej wanny, aby efekt wykończeniowy był pełny i satysfakcjonujący. Zapraszamy do lektury.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Obudowy do wanien są elementami, które znakomicie dopełniają jej wyglądu. Na rynku można spotkać wiele propozycji w tym zakresie. Są to zarówno produkty gotowe, które łatwo, szybko i bez problemu samemu zamontować w domu, ale także takie, które wymagają zamówienia i specjalnego montażu. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, które z nich sprawdzą się w Twojej łazience.