Wanny wolnostojące Roca

(15 produktów)
i

Relaks w wannie to najlepszy sposób na zakończenie męczącego dnia. W związku z tym należy wybrać wannę idealnie spełniającą nasze oczekiwania. Rynek armatury sanitarnej pełen jest produktów z tej kategorii - wanny różnić się mogą kształtem, wielkością, materiałem, z którego zostały wyprodukowane i innymi cechami. Bardzo chętnie pomożemy Ci znaleźć wannę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z ofertą sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Producenci armatury łazienkowej nieustannie poszerzają swój asortyment, uważnie wsłuchując się w potrzeby klientów. Aby nie zabłądzić w gąszczu ofert, warto postawić na sprawdzone marki. Urządzając przestronną łazienkę, można pozwolić sobie na odrobinę więcej, kupując wannę wolnostojącą. Roca jest jedną z firm produkujących wanny tego rodzaju. Możesz zdecydować się na miękko zaoblone kształty i wybrać wannę wolnostojącą owalną mierzącą 170 centymetrów, w której można się swobodnie wyciągnąć. Jeśli szukasz czegoś większego, to w ofercie mamy także wanny prostokątne o długości 180 cm - taki model pozwoli na komfortową kąpiel nawet bardzo wysokiej osobie. Wszystkie prezentowane wanny wolnostojące Roca wykonane są z trwałego akrylu sanitarnego w kolorze czystej bieli. Wanny montowane są bezpośrednio na posadzce, nie ma potrzeby dokupywania do nich nóżek ani stelażu. Wystarczy podłączyć wannę do instalacji i już można cieszyć się komfortową kąpielą.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanna jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Dlatego jej zakup jest niezwykle ważny! Rynek oferuje nam kilka rodzajów wanien, które można podzielić ze względu na kształt lub funkcje. Każdy parametr jest ważny i ma wpływ na komfort podczas kąpieli! Poznaj zatem już dziś co oferuje Ci nasz poradnik w tym zakresie!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu - z jej zasobów korzystają wszyscy domownicy, dlatego też poza wykończeniem ważny jest zakup wanny! Przed podjęciem konkretnej decyzji, jaką wannę wybrać warto przemyśleć, jak wanna ma wyglądać? Może prostokątna, a może wolnostojącą! Nasz poradnik Ci w tym pomoże!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Przed zakupem wanny, który ma nam zapewnić komfort i funkcjonalność przez kilka lat warto zastanowić się z jakiego materiału ma być wykonana! Akryl, a może jednak stal? Każdy z wymienionych materiałów ma swoje zalety, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto rozeznać się na rynku, aby wybrać tą odpowiednią!