Prysznice Sanplast

(323 produktów)
i

Kąpiel pod wartkim strumieniem wody to doskonały sposób na przebudzenie i dodanie sobie energii. Prysznice Sanplast i innych, dobrych marek są chętnie wybierane przez osoby, które dbają o środowisko naturalne. Podczas brania prysznica zużywana jest znacznie mniejsza ilość wody niż w przypadku kąpieli w dużej wanie. Korzystanie z prysznica to minimalna ilość energii zużytej do ogrzania wody.

Więcej informacji o Prysznice

Prysznice Sanplast mogą być montowane przy ścianie, w dedykowanych wnękach oraz w rogu pomieszczenia. Firma ta uznawana jest za lidera w swojej branży. Pozycja polskiego producenta na rynku urządzeń sanitarnych to wynik wieloletniej pracy nad zaspokajaniem potrzeb klienta. Efekty pracy projektantów Sanplast są zdumiewające. Producent oferuje wyposażenie łazienkowe wyróżniające się trwałością charakterystyczną dla produktów najwyższej klasy. Niezawodność urządzeń łazienkowych, opuszczających polską fabrykę, zdobyła rzeszę wyznawców, którzy poszerzają swoje domowe kolekcje produktów Sanplast. Prysznice tej firmy oferowane w sklepie internetowym 123lazienka.pl występują w różnych rozmiarach i kształtach. Zarówno amatorzy nowoczesnego stylu, jak i tradycyjnych rozwiązań znajdą w ofercie Sanplast idealną kabinę prysznicową do swojego wnętrza. Ze względu na bezpieczeństwo oraz oferowane wysokie standardy, prysznice Sanplast wytworzone są ze szkła hartowanego. Optymalna cena produktów Sanplast wpływa na duże zainteresowanie ofertą marki.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzajów kabin prysznicowych jest sporo. Egzemplarze narożne, półokrągłe czy montowane w posadzce lub z brodzikiem. To, jaki model wybierzesz zależy Tylko od Ciebie. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, jakie zalety i wady mają poszczególne rodzaje- sprawdź nasz ciekawy artykuł!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Masz już dość częstego szorowania kabiny prysznicowej bez skutku? Plamy, osad czy pozostałości wody nie dają się usunąć? W takim razie sprawdź, co zrobić, aby czyszczenie kabiny było skuteczne, a przy tym łatwe i przyjemne. Wiele fachowych porad i ciekawostki, które cię zaskoczą!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Czy istnieje idealny zestaw prysznicowy? Odpowiadamy, że tak! To przede wszystkim funkcjonalny i praktyczny produkt, który również ciekawie wygląda. Takie połączenie sprawdza się doskonale w łazienkach wielbicieli pryszniców. Już teraz dowiedz się, jaki będzie najlepszy!