Kabiny prysznicowe

(216 produktów)
i

Kabiny prysznicowe stanowią doskonałą alternatywę dla wanny, zwłaszcza jeśli łazienka jest na tyle mała, że jej właściciel jest zobligowany do instalacji tylko jednego urządzenia. Prysznic orzeźwia i pozwala na zredukowanie rachunków za energię elektryczną.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

Zwolennicy prysznica stawiają na ekologię: mniejsze zużycie wody jest przyjazne środowisku naturalnemu. Użytkownicy produktów pochodzących z fabryk Sanplast, to przede wszystkim osoby ceniące funkcjonalność oraz indywidualność. Oferta polskiego producenta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie w niej odpowiedni produkt do swojej łazienki. Elementy wyposażenia łazienki sygnowane logiem Sanplast są dostępne w postaci zestawów, co stanowi doskonały sposób na zachowanie spójności wszystkich elementów wystroju łazienki. Kabiny prysznicowe Sanplast to doskonały wybór dla kupujących, dla których bezpieczeństwo to priorytet. Kabiny te wytworzone są z wykorzystaniem szkła hartowanego, które jest odporne na różnego rodzaju uderzenia. Producent Sanplast poszedł jednak o krok dalej. Kabiny prysznicowe wyposażone są w szkło poddane procesowi Glass Protect, które zdecydowanie zwiększa ich trwałość. Te urządzenia sanitarne to idealny wybór dla osób, które w projektowaniu łazienki ograniczeni są przestrzenią. Kabiny prysznicowe Sanplast oferowane w sklepie internetowym 123lazienka.pl dostępne są w różnych wymiarach – w tym o zróżnicowanej głębokości brodzika. Ergonomiczny kształt kabin i wygoda korzystania z tych produktów sprawia, że wykonywanie codziennych czynności staje się przyjemniejsze. Kabiny prysznicowe Sanplast wyróżniają się optymalną ceną, dzięki czemu dopełniają wystrój łazienek w wielu miejscach w Europie.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Kabina prysznicowa to dziś produkt, który występuje w wielu interesujących i funkcjonalnych wariantach. Na jakiej podstawie zatem wybrać tę idealną kabinę? W pierwszej kolejności zachęcamy Cię do zapoznania się z rodzajami wyrobu oraz możliwościami, jakie niosą ze sobą poszczególne rozwiązania. Część z nich może w znacznym stopniu wpłynąć na użyteczność i żywotność kabiny. Zapraszamy!

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Przez wiele lat na topie głównie były wanny z uwagi na relaks, jaki oferowały. Dziś coraz częściej decyzja pada na natrysk. Wśród wielu dobrych stron instalacji kabiny prysznicowej nie sposób pominąć łatwości w codziennym jej czyszczeniu, a także wielu oszczędności, płynących nie tylko z mniejszego zużycia wody, ale również czasu, jaki niezbędny jest do odświeżenia się.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Planujesz instalację kabiny prysznicowej? Sprawdź zatem jak krok po kroku wykonać montaż, tak by całość była trwała i funkcjonalna przez długie lata. Z naszego artykułu dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić, czy kabina dokładnie przylega do ściany i brodzika oraz ile godzin powinien schnąć uszczelniający wszystko silikon sanitarny.