Kabiny prysznicowe Sanplast

(12 produktów)
i

Kabiny prysznicowe stanowią doskonałą alternatywę dla wanny, zwłaszcza jeśli łazienka jest na tyle mała, że jej właściciel jest zobligowany do instalacji tylko jednego urządzenia. Prysznic orzeźwia i pozwala na zredukowanie rachunków za energię elektryczną.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

Zwolennicy prysznica stawiają na ekologię: mniejsze zużycie wody jest przyjazne środowisku naturalnemu. Użytkownicy produktów pochodzących z fabryk Sanplast, to przede wszystkim osoby ceniące funkcjonalność oraz indywidualność. Oferta polskiego producenta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie w niej odpowiedni produkt do swojej łazienki. Elementy wyposażenia łazienki sygnowane logiem Sanplast są dostępne w postaci zestawów, co stanowi doskonały sposób na zachowanie spójności wszystkich elementów wystroju łazienki. Kabiny prysznicowe Sanplast to doskonały wybór dla kupujących, dla których bezpieczeństwo to priorytet. Kabiny te wytworzone są z wykorzystaniem szkła hartowanego, które jest odporne na różnego rodzaju uderzenia. Producent Sanplast poszedł jednak o krok dalej. Kabiny prysznicowe wyposażone są w szkło poddane procesowi Glass Protect, które zdecydowanie zwiększa ich trwałość. Te urządzenia sanitarne to idealny wybór dla osób, które w projektowaniu łazienki ograniczeni są przestrzenią. Kabiny prysznicowe Sanplast oferowane w sklepie internetowym 123lazienka.pl dostępne są w różnych wymiarach – w tym o zróżnicowanej głębokości brodzika. Ergonomiczny kształt kabin i wygoda korzystania z tych produktów sprawia, że wykonywanie codziennych czynności staje się przyjemniejsze. Kabiny prysznicowe Sanplast wyróżniają się optymalną ceną, dzięki czemu dopełniają wystrój łazienek w wielu miejscach w Europie.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Marzysz o funkcjonalnej i wpisującej się w styl Twojej łazienki kabinie prysznicowej? Obecnie dostępne są między innymi wersje szklane oraz wykonane z tworzywa sztucznego. Znajdziesz również solidne i funkcjonalne modele uzupełnione o piękne zdobienia, które są w stanie dodać uroku wielu różnie zaaranżowanym wnętrzom.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Odprężająca kąpiel w wannie wypełnionej po brzegi wodą to prawdziwa przyjemność, która przyczynia się do zwiększonego zużycia wody. Ten problem może rozwiązać zdecydowanie się na kabinę prysznicową. Ten element wyposażenia łazienek ma o wiele więcej zalet i stanowi prawdziwe udogodnienie dla osób starszych czy niepełnosprawnych.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Na samą myśl o stelażach, profilach, śrubach i innych częściach do montażu kabiny prysznicowej dostajesz białej gorączki? Spokojnie. Od takich prac są fachowcy. Jeśli jednak nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, poproś o pomoc znajomych. Zamieszczona na naszym blogu instrukcja montażu może okazać się bardzo przydatna.