Wanny Schedpol

(3 produktów)
i

Wanny Schedpol dostępne są w różnych wariantach wizualnych, dzięki czemu idealnie wpasują się do tradycyjnych łazienek, jak i nowoczesnych salonów kąpielowych. Wanny te można nabyć jako osobny element lub w zestawach z bateriami i stelażem.

Więcej informacji o Wanny

Schedpol to renomowana, polska marka zajmująca się produkcją wyposażenia i armatury łazienkowej, współpracująca z ponad 1000 klientów biznesowych w całej Europie. Nic więc dziwnego, że produkty opuszczające mury fabryki charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Wanny polskiego producenta trzymają ciepło przez długi czas. Wszystko za sprawą grubej warstwy tworzywa, odpowiedzialnej za odpowiedni stopień termoizolacji. Wanny Schedpol są łatwe do utrzymania w czystości. Ich powierzchnia została pokryta specjalną powłoką Easy to Clean i Antibac, dzięki czemu ma doskonałe właściwości higieniczne. Wanny Schedpol wytrzymują znaczne obciążenia i nie poddają się uszkodzeniom mechanicznym. W ofercie marki dominują wanny na nośniku i stelażu.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wanna to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników długich, relaksujących kąpieli. Czym kierować się przy jej wyborze? Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem, wymiarami oraz materiałem wykonania. We wpisie pokrótce opisujemy każdy z tych parametrów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jak wybrać wannę idealną? Pierwsza kluczowa kwestia to wymiary, które należy dostosować do metrażu łazienki. W niewielkich wnętrzach doskonale sprawdzać będą się modele narożne. Niemniej istotny jest materiał wykonania, kształt oraz styl, w jakim utrzymany jest konkretny model.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dostępne na sklepowych półkach wanny różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania. Do wyboru mamy modele akrylowe oraz stalowe. Do atutów pierwszych z nich zaliczyć można długie utrzymywanie wysokiej temperatury oraz łatwość w czyszczeniu. Wanny stalowe są natomiast odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.