Obudowy do wanien Schedpol

(3 produktów)
i

Mało estetyczna wanna z silikonu może zdecydowanie zaburzyć nowoczesny wygląd każdej łazienki. Obudowy do wanien Schedpol pozwolą ukryć misę i stelaż, na którym zamocowana jest wanna wraz z innymi elementami.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowy podpłytkowe do wanien cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. W ich dolnej części znajduje się specjalne wycięcie, w którym zmieści się LED-owe oświetlenie. Podświetlana wanna kojarzy się z łazienkami w luksusowych hotelach i apartamentach, stanowią kwintesencję nowoczesnego stylu. Schedpol to znany i lubiany polski producent armatury łazienkowej. Przez wysoką jakość oferowanych produktów, znana jest w całej Europie. Elementy zabudowy są jedne z częściej wybieranych przez klientów na rynku wyposażenia łazienek. Obudowy do wanien Schedpol to uniwersalne elementy zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością można było dopasować je do każdej wanny – bez względu na to, czy jej kształty wpisują się w prostokąt, czy też w owal. Wybór obudowy do wanien Schedpol to doskonały sposób na spersonalizowanie projektowanej przestrzeni łazienkowej. Szukając akcesoriów toaletowych i elementów wyposażenia łazienek w przystępnych cenach, a przy tym trwałych, warto postawić na produkty polskiego producenta.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Stylistyka elementów wykończeniowych ma ogromne znaczenie. Złe, bądź niedokładnie wykończenia przyciągają uwagę, a pomieszczenie bardzo na tym traci. W przypadku łazienki na szczególną uwagę zasługują wykończenia wanien, umywalek oraz pryszniców. Te pierwsze są na tyle duże, że po wejściu rzucają się w oczy, a każdy szczegół jest na nich widoczny. Warto więc pomyśleć o dobrym rozwiązaniu. Inspiracją do wybrania odpowiedniego wykończenia jest nasz artykuł, do którego serdecznie zapraszamy.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanna i jej obudowa powinny tworzyć spójną całość. Na rynku można spotkać wiele propozycji, które pozwolą nam doskonale dobrać do siebie te dwa elementy. Na szczególną uwagę zasługują niedrogie, efektowne i łatwe w montażu gotowe obudowy do wanien. W zależności od zasobności portfela można również się pokusić o bardziej wyrafinowane rozwiązania jak obudowy na zamówienie o różnych kształtach, a nawet kolorach. Dowiedz się więcej na ten temat z naszego artykułu.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Wybór wanny czy jej obudowy wymaga dokładnego przemyślenia. Z pozoru prosty zakup może w praktyce przyprawiać o zawrót głowy. Mnogość oferowanych produktów może wręcz przerażać. Aby wyselekcjonować produkty, które powinny nas najbardziej interesować, trzeba najpierw poznać własne preferencje, wizję wyglądu całego zestawu oraz możliwości finansowe. Jeżeli brakuje Ci inspiracji, przeczytaj nasz artykuł, który z pewnością pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.