Baterie Schell

(8 produktów)
i

Firma Schell powstała w 1932 w Niemczech i jest jedną z najciekawszych, głównie za sprawą bardzo eleganckich, a zarazem nieszablonowych wyrobów. Firma słynie z produktów i urządzeń o wysokiej jakości, które wybierają świadomi klienci lubiący rzeczy oryginalne, trwałe i pieczołowicie wykonane.

Więcej informacji o Baterie

Baterie Schell powstały w oparciu o najnowsze trendy i wyglądają świetnie w każdej łazience - od tych w stylu nowoczesnym, aż po klasycznie stonowane. To zasługa między innymi szerokiego zastosowania chromu i perfekcyjnie dopasowanych części składowych. Baterie Schell są także niezwykle trwałe, głównie za sprawą głębokiego gwintowania, trwałych złączek ze stożkiem zaciskowym z kompensatorem długości, a także rozwiązań mających za zadanie ochronę armatury sterowanej elektronicznie. Produkty firmy Schell, w tym także baterie, spełniają rygorystyczne normy niemieckie i tym samym są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Baterie Schell zakupisz, wraz z innymi akcesoriami do łazienki, na 123lazienka.pl.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jeśli szukasz pomysłu na to, jak powinna wyglądać Twoja łazienka, radzimy - zadbaj o każdy najmniejszy szczegół! Bateria łazienkowa może wydawać się mało znaczącym elementem wyposażenia, jednak ma ona ogromny wpływ na ostateczny wygląd całego pomieszczenia. Jaki model baterii wybrać? Na to pytanie odpowiemy w tym wpisie. Przeczytaj i sprawdź!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Jeśli jesteś na etapie wykańczania wnętrza swojej łazienki, z pewnością myślisz, na co powinieneś zwrócić uwagę. Poza głównymi elementami wyposażenia postaraj się zadbać o odpowiednie akcesoria do łazienki. W tym wpisie przedstawimy kilka porad dotyczących wyboru akcesoriów do baterii, dzięki którym łazienka stanie się komfortowym i funkcjonalnym miejscem.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Czy szukasz baterii termostatycznej, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Dowiedz się więcej o bateriach z termostatem, czytając ten wpis. Umieściliśmy w nim garść przydatnych informacji dotyczących baterii termostatycznych. Porównujemy ich wady i zalety oraz omawiamy ich budowę. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego artykułu.