Stelaże podtynkowe Tece

(81 produktów)
i

Odpowiednio dobrany stelaż podtynkowy pozwoli na optymalną instalację toalety. W skład oferty zaproponowanej przez Tece wchodzą modele, które przeznaczone są do montowania z WC, bidetem, umywalką lub pisuarem. Nie zabrakło także akcesoriów, które znacznie pomagają zainstalować cały osprzęt. Marka Tece znana jest ze swojego innowacyjnego podejścia do oferowanych produktów. Wszystkie przedmioty cechuje trwałość oraz dostępność w atrakcyjnej cenie. Ogólnie poza stelażami podtynkowymi, w skład oferty tego przedsiębiorstwa wchodzą także funkcjonalne przyciski spłukujące idealnie pasujące do nowoczesnych i klasycznych toalet.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Szeroka oferta stelaży podtynkowych oraz przycisków spłukujących – Tece

Asortyment Tece jest bogaty, a poszczególne produkty często dostępne są w kilku wariantach. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy konsument może dopasować wyposażenia do swoich upodobań. Bez względu na to, jaki design preferujesz, tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferta jest bogata w produkty o charakterze nowoczesnym i klasycznym. Montując stelaż podtynkowy, możesz w naszym sklepie od razu dobrać do niego odpowiednie wyposażenie, z armaturą włącznie. Wisienką na torcie powinien być odpowiednio dobrany przycisk spłukujący, których nie brakuje w aktualnej propozycji marki Tece. Jesteśmy przekonani, że tak bogaty asortyment pozwoli Ci dobrać najlepszy model, który wspólnie z pozostałym wyposażeniem stworzy niespotykaną kompozycję. Warto zauważyć, iż sporo modeli zaprojektowano w myśl innowacyjnych technologii. Nie brakuje wersji bezdotykowych, matowych, chromowanych, a nawet produktów wykonanych ze szkła. Firma Tece od lat wdraża na rynek nietuzinkowe rozwiązania techniczne. Oferowane stelaże są bardzo łatwe w montażu i zapewniają ponadprzeciętną trwałość. Dodatkowo wszystkie wersje dostępne są w atrakcyjnych cenach, na bardzo konkurencyjnym poziomie. To idealne zestawienie ze sobą wytrzymałości oraz komfortu.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Niewielkie łazienki wymagają aranżacji w taki sposób, aby każda ich powierzchnia została maksymalnie wykorzystana. Idealnym rozwiązaniem, które jest alternatywą dla tradycyjnych spłuczek, są stelaże podtynkowe pozostawiające wolną ścianę, na której można na przykład zamontować półki do przechowywania przedmiotów.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaże podtynkowe do WC to jedne z najchętniej w ostatnim czasie wybieranych rozwiązań w łazienkach. Niewiele osób jednak wie, że mogą być one także z powodzeniem montowane w narożnikach, co przekłada się na ilość zaoszczędzonego miejsca we wnętrzu, którą można przeznaczyć na ustawienie mebli lub innych elementów armatury łazienkowej.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Urządzając łazienkę, warto zadbać, aby znajdujące się w niej elementy nie tylko były ładne, ale i funkcjonalne. Misy do WC bez rantu to idealne rozwiązanie jako alternatywa dla tradycyjnych modeli, które dają swobodny dostęp do całej powierzchni ich wnętrza. Dzięki temu ich czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze.