Stelaże podtynkowe do bidetu Tece

(0 produktów)
i

Remontując lub urządzając nową łazienkę, warto pomyśleć nad odpowiednim wyposażeniem, które zapewni trwałość oraz odporność na lata, a przy tym będzie także funkcjonalne. Stelaże podtynkowe do bidetu marki Tece idealnie wpisują się w te normy, zapewniając łatwy montaż oraz wytrzymałość. To nic innego jak metalowe ramy, które instaluje się w celu zamontowania ceramiki łazienkowej. Podtynkowe elementy cechuje dyskrecja, ponieważ po instalacji są one niewidoczne, a na zewnątrz znajduje się tylko bidet gotowy do użytku. Takie rozwiązanie zapewnia estetykę oraz wygodę. Przekonaj się osobiście, wystarczy zamówić wybrany model w naszym sklepie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do bidetu

Innowacyjne stelaże podtynkowe pozwalające zainstalować bidet

Wybierz model, który idealnie współgra z wersją Twojego bidetu, a zobaczysz, że instalacja będzie banalnie prosta. Stelaże podtynkowe to gwarancja wygodnego korzystania z armatury łazienkowej – kryjąc elementy instalacyjne, zapewniają maksymalną estetykę montażu i nie zajmują miejsca w przestrzeni toalety. Przedsiębiorstwo Tece to ceniona marka produkująca wyposażenie łazienkowe dla obiektów publicznych i prywatnych. Firma oferuje nie tylko stelaże dopasowane do bidetów, ale także do WC, umywalek oraz pisuarów. Zdobyte doświadczenie na przestrzeni lat pozwala wdrażać innowacyjne technologie, tak aby klienci mogli cieszyć się z zamawianego wyposażenia jak najdłużej. Poza stelażami do bidetów w skład oferty tej marki wchodzą także zróżnicowane przyciski spłukujące. Nie brakuje również kotłów gazowych, które pozwalają na oszczędne wytworzenie ciepła. Warto zauważyć, iż zaprezentowane modele stelaży podtynkowych występują w różnych wersjach. Poszczególne produkty zostały objęte gwarancją nawet do dziesięciu lat. Zapraszamy do zakupów – jesteśmy pewni, że inwestycja w wyposażenie sygnowane nazwą Tece spotka się z zadowoleniem. Jeżeli nie masz w tej chwili gotówki, pamiętaj, że na 123lazienka.pl oferujemy również sprzedaż na raty. Zakupy dzięki nam są takie wygodne.

Stelaże podtynkowe do bidetu - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

WC z zabudowanymi stelażami podbija nowoczesne łazienki. Ten rodzaj armatury łazienkowej nie tylko prezentuje się efektownie, ale także pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca, dzięki czemu idealnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach łazienkowych, w których każdy metr kwadratowy powierzchni jest na wagę złota.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Montaż stelaży podtynkowych do WC wbrew pozorom nie jest trudną czynnością, wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, aby móc się cieszyć tym rozwiązaniem przez wiele lat. Bez konieczności wykonywania kosztownych i pracochłonnych napraw. Przy montażu stelaży warto także pamiętać o pozostawieniu otworu rewizyjnego, który zapewni do niego łatwy dostęp.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Łazienka to miejsce, w którym czystość jest jednym z kluczowych elementów. Chcąc o nią zadbać bez zbędnego wysiłku, warto w trakcie jej urządzania postawić na nowoczesne misy WC bezrantowe, które nie posiadają żadnych zakamarków, w których mógłby osadzać się brud i zanieczyszczenia będące siedliskiem bakterii.