Tres - Baterie

(1647 produktów)
i

Urządzanie każdej łazienki warto zacząć od wyboru odpowiedniej baterii, która spełni oczekiwania zarówno stylistyczne, jak i te dotyczące komfortu. Baterie Tres są przeznaczone dla osób wymagających i ceniących sobie wysoką jakość, doskonały design i zastosowanie przez producenta wielu nowinek technicznych.

Więcej informacji o Baterie

Tres - Baterie - Do kuchni i łazienki

Baterie Tres powstały w oparciu o najnowsze trendy stylistyczne i tym samym prezentują się zjawiskowo w każdej łazience. Dzięki użyciu do produkcji wysokiej jakości metalu, wszystkie urządzenia charakteryzują się bardzo ekskluzywnym efektem, potęgowanym dodatkowo przez warstwę chromu. Na uznanie w kwestii designu zasługuje również kształt wszystkich modeli. Wśród bardziej tradycyjnych znajdziemy także wersje nietypowe i bardzo futurystyczne, które wyglądają znakomicie w modernistycznym otoczeniu nowoczesnej łazienki lub kuchni. Większość modeli ma głowice wyposażone w system AntiCal, który znacznie zmniejsza ilość kamienia odkładającego się wraz z użyciem, lecz w przypadku baterii Tres nie zmniejsza przepustowości i wydajności. Tres to firma z tradycjami, przeznaczona dla świadomych klientów, dlatego na swoje produkty przewidziała nawet 5 lat gwarancji.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Wygląd łazienki ma znaczący wpływ na komfort korzystania z tego pomieszczenia. Jeśli jesteś w trakcie planowania łazienki, powinieneś z dokładnością i starannością zadbać o detale. Wybór odpowiedniego modelu baterii może wydawać się prostym zadaniem, ale polecamy w pierwszej kolejności zapoznać się z naszym poradnikiem dotyczącym tego zagadnienia.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Przebywanie w łazience wiąże się z korzystaniem z różnego rodzaju akcesoriów łazienkowych, w tym akcesoriów do baterii. Jeśli zależy Ci na komfortowym korzystaniu z tego pomieszczenia, koniecznie uwzględnij kupno odpowiednich akcesoriów, dzięki którym Twoja łazienka będzie funkcjonalna. Przeczytaj, jakie wybrać akcesoria do baterii.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Jeśli planujesz zakup baterii termostatycznej, zapoznaj się z tym wpisem, dzięki czemu lepiej zrozumiesz jej działanie. Z pewnością zainteresują Cię także wady i zalety takiej baterii, a także jej budowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym baterii z termostatem. Omawiamy w nim wszystkie niezbędne szczegóły tego rodzaju baterii.