Baterie - akcesoria Tres

(69 produktów)
i

Armatura łazienkowa składa się z bardzo wielu, ściśle ze sobą współpracujących elementów, takich jak perlator, mimośród czy też przedłużacz. W 123lazienka.pl znajdziesz wszelkie akcesoria do baterii Tres, które spełnią wysokie oczekiwania wymagających klientów, dzięki swojej wysokiej jakości oraz modnej stylistyce.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Akcesoria do baterii Tres są bardzo zróżnicowane, gdyż marka przykłada dużą uwagę do produkcji rzeczy, które można w pewnym stopniu spersonalizować. Właśnie dlatego w ofercie 123lazienka.pl znajdują się perlatory różnego rodzaju z wylewką kaskadową lub zwykłą, bardzo atrakcyjne wizualnie kolanka do słuchawki prysznicowej, czy też filtry antychlorowe, które zdecydowanie poprawiają jakość wody używanej do różnych celów. Wszystkie widoczne elementy montażowe są wykończone bardzo luksusowym chromowaniem i tym samym sprawiają wrażenie dużej ekskluzywności. Producent zwraca jednak szczególną uwagę na aspekty techniczne, dlatego wszystkie podzespoły są precyzyjnie wykonane i z pewnością spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania. Większość akcesoriów tego producenta jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria jest ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Będąc w trakcie remontu, warto uwzględnić konkretny model baterii w projekcie. Dlaczego? Wygląd baterii oraz jej funkcjonalność mają ogromny wpływ na komfort korzystania z łazienki. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jaki model baterii wybrać.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Jeśli jesteś w trakcie remontu łazienki i zastanawiasz się, jakie akcesoria łazienkowe powinieneś kupić w ramach dopełnienia funkcjonalności łazienki, przeczytaj ten artykuł. Zebraliśmy kilka przydatnych porad i informacji, dzięki którym wybierzesz odpowiednie akcesoria do baterii oraz inne akcesoria łazienkowe. Komfort jest najważniejszy!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Czy w niedalekiej przyszłości planujesz zakup baterii termostatycznej, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Przeczytaj ten artykuł, z którego dowiesz się o wadach i zaletach takiego rozwiązania oraz o budowie baterii z termostatem. Przygotowaliśmy szereg przydatnych informacji dotyczących baterii termostatycznych.