Baterie prysznicowe Tres

(121 produktów)
i

Baterie prysznicowe Tres to doskonały wybór do nowoczesnych i zadbanych łazienek, w których zwraca się baczną uwagę na stylistykę i komfort wszystkich urządzeń. Firma Tres już od 50 lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów za sprawą wielu lat doświadczenia i doskonalenia swoich produktów.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe Tres wyróżniają się pośród innych niezwykłą stylistyką. Hiszpański temperament marki widać między innymi po oferowanych produktach. Klasyczne modele z krzyżakowymi pokrętłami idealnie dopełniają tradycyjne toalety, a wersje pokryte czarnym lub białym kolorem wykończonym na mat będą wyglądać znakomicie w futurystycznym otoczeniu. Producent, zwracając uwagę także na wnętrze zaprojektował wszystkie baterie prysznicowe Tres w taki sposób, aby pełniły swoje zadania przez wiele dekad po montażu. Właśnie dlatego wszystkie podzespoły są precyzyjnie wykonane i spasowane, dzięki czemu żaden element nie jest podatny na przedwczesne zużycie. Firma Tres dbając o dobro swojego klienta przewidziała na większość baterii prysznicowych 5-letnią gwarancję. Zapraszamy do zakupu na 123lazienka.pl!

Baterie prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Czy w najbliższym czasie planujesz remont łazienki i zastanawiasz się, jaką baterię wybrać? Jeśli tak, sprawdź modele z termostatem. Jest to wyjątkowo przydatna i wygodna funkcja dla miłośników nowych technologii. W tym artykule podpowiadamy, czy warto zdecydować się na baterię termostatyczną. Przeczytaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jeśli stoisz przed koniecznością remontu łazienki, uwzględnij w swoich planach wybór odpowiedniej baterii do łazienki. W tym artykule podpowiemy Ci, jaki model baterii wybrać. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego wpisu. Dowiedz się, jakie baterie dostępne są na rynku i czym się różnią poszczególne modele.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Remont łazienki wiąże się z wprowadzeniem wielu zmian do tego pomieszczenia. Warto jednak zadbać nie tylko o kluczowe elementy wyposażenia, lecz także o mniejsze akcesoria łazienkowe. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak akcesoria do baterii mogą wpłynąć na komfort korzystania z łazienki. Serdecznie zapraszamy do lektury.