Baterie prysznicowe podtynkowe Tres

(65 produktów)
i

Łazienki to bardzo wymagające pomieszczenia pod względem użytych akcesoriów sanitarnych, które powinny być nie tylko atrakcyjne, ale też funkcjonalne. Baterie prysznicowe podtynkowe Tres są spełnieniem marzeń większości osób za sprawą ciekawej stylistyki i wysokiej jakości, którą doceniają klienci z całego światła.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie prysznicowe podtynkowe Tres zasługują na uznanie z wielu powodów. Są niezwykle ciekawe stylistycznie i pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. Z zewnątrz zostały pokryte chromem, który od lat stanowi podstawę ekskluzywnej łazienki. Bardzo duża liczba form i rozwiązań umożliwia dopasowanie baterii prysznicowych podtynkowych Tres do pozostałych części aranżacji, gdyż występują zarówno jako modele kwadratowe, jak i okrągłe. Producent zwraca baczną uwagę także na jakość. Wszystkie modele są niezwykle trwałe, gdyż do produkcji zostały użyte jedynie wyselekcjonowane materiały. Z kolei o przyjemność korzystania dbają płynnie działające mechanizmy dźwigni. W większości zestawów znajdują się także korpusy podtynkowe. Firma Tres na produkty z tej kategorii przewidziała do 5 lat gwarancji.

Baterie prysznicowe podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Czy planujesz remont łazienki i zastanawiasz się nad wyborem baterii prysznicowej? Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów baterii, dlatego warto z wyprzedzeniem zorientować się w ofercie sklepów. Jeśli chcesz zamontować baterię podtynkową, przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyboru baterii podtynkowej.

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Remont łazienki wiąże się z koniecznością planowania poszczególnych etapów prac. Jeśli planujesz instalację baterii prysznicowej, zapewne wiesz, że do wyboru są modele termostatyczne, jak i baterie bez termostatu. W tym wpisie podpowiemy Ci, jaki rodzaj baterii wybrać i z czym wiąże się posiadanie baterii termostatycznej.

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym większość z nas spędza sporo czasu. Z tego powodu warto zadbać o to, aby każdy jej element był odpowiednio dopasowany i spełniał wszystkie nasze wymagania. Wybierając baterię prysznicową, warto zdecydować z odpowiednim wyprzedzeniem, jaki model wybrać. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.