Baterie umywalkowe Tres

(6 produktów)
i

Ważna w każdej kuchni i łazience jest nie tylko ceramika, ale też armatura, która przy odpowiednim wyborze potrafi podkreślić stylistykę danego pomieszczenia. Baterie umywalkowe Tres są niezwykłe z wielu względów. Ich design nie ma sobie równych, a o ich trwałości w pozytywnych słowach wypowiadają się klienci już od 50 lat!

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe Tres są marzeniem wielu klientów, gdyż doskonale łączą najistotniejsze cechy tych urządzeń. Większość modeli jest tradycyjna i uniwersalna, lecz na szczególną uwagę zasługują zdecydowanie modele nietypowe, które spodobają się świadomym klientom. Warto przyjrzeć się bliżej wersjom całkowicie czarnym i matowym, a także białym z połyskiem. W krok za ich niezwykłą kolorystyką podążają także kształty - tutaj trzeba docenić kunszt projektantów. Producent zwraca jednak baczną uwagę także na jakość. Wszystkie modele są wykonane z najwyższą precyzją, z najlepszych materiałów i tym samym umożliwiają wiele lat bezproblemowego korzystania. Ta cecha tyczy się także wykończenia odpornego na ścieranie oraz płynnego działania dźwigni i pokręteł. Na większość urządzeń firma Tres przewidziała 5-letnią gwarancję.

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Odwiedzając łazienkę, każdy z nas chce poczuć się komfortowo i wygodnie. Właśnie z tego powodu, planując wygląd tego pomieszczenia, warto zainwestować w wyposażenie wysokiej jakości. Nawet niewielkie elementy, takie jak bateria prysznicowa mają ogromny wpływ na komfort. Jaki model baterii wybrać? Dowiedz się, czytając ten artykuł.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W łazience każdy z nas spędza codziennie sporo czasu. Warto zatem zadbać o podwyższanie komfortu korzystania z tego pomieszczenia. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu funkcjonalnej łazienki, zadbaj o wyposażenie jej w odpowiednie akcesoria. W tym wpisie podpowiadamy, jakie akcesoria do baterii wybrać.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w wielu łazienkach. Zwykle decydują się na nie osoby lubiące nowoczesne i komfortowe rozwiązania. Jeśli nie wiesz, czy bateria termostatyczna to dobra opcja dla Ciebie, przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego podstawowych informacji dotyczących rodzajów takich baterii oraz sposobu ich działania.