Baterie wannowo - prysznicowe Tres

(187 produktów)
i

Jeśli poszukujesz rzeczy nieszablonowych, koniecznie zwróć uwagę na baterie wannowo-prysznicowe Tres. Zwracają uwagę swoją stylistyką pośród tradycyjnych modeli i wywołują duże zainteresowanie wśród gości. Wraz z baterią od producenta Tres uczynisz swoją łazienkę stylową i atrakcyjną!

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Baterie wannowo-prysznicowe Tres występują w kilku wersjach, z których każda wyróżnia się swoją nietypową stylistyką. Na szczególną uwagę zasługują zastosowane kolory. W ofercie Tres znajdują się między innymi tradycyjne baterie chromowane, lecz także modele pokryte czarnym i matowym kolorem, a także modele wykończone matową bielą. Takie wersje będą wyglądać perfekcyjnie w łazienkach wystylizowanych na nowoczesny połysk. Przykładając dużą uwagę do jakości, producent zastosował bardzo trwałe farby, a poszczególne podzespoły wykonał z należytą precyzją. Słuchawki są wyposażone w system AntiCalc, który w dużej mierze zapobiega osadzaniu się kamienia. Baterię objęto 5-letnim okresem gwarancyjnym.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Aby można było korzystać z umywalki i natrysku w łazience, niezbędne jest podłączenie odpowiedniej armatury, której jednym z najważniejszych elementów, jest bateria. W tym artykule dowiesz się, jak prawidłowo dobrać baterię pod umywalkę i prysznic w łazience, jakie modele baterii są godne polecenia oraz jak dbać o baterie, aby długo mogłyby pracować bezawaryjnie.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Łazienka jest jednym z podstawowych pomieszczeń wchodzących w skład mieszkania. Podobnie jak kuchnia czy sypialnia wymaga wyposażenia, które wpływa na komfort użytkowania. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze akcesoria łazienkowe, które zapewnią utrzymanie standardu wyposażenia łazienek na znakomitym poziomie.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

W celu uzyskania stabilnej temperatury wody doprowadzanej do umywalki bądź kabiny prysznicowej niezbędne jest zainstalowanie osprzętu, który obok prawidłowo ustawionej instalacji grzewczej, będzie również przydatny, a jest nim bateria termostatyczna. W tym artykule przedstawiamy budowę i zasadę działania baterii termostatycznej oraz przegląd modeli dostępnych na polskim rynku.