Wylewki do baterii Tres

(19 produktów)
i

W ostatnim czasie popularny stał się minimalizm i racjonalne zagospodarowywanie jak największej ilości miejsca — szczególnie w małych łazienkach. Jeżeli nie chcesz, aby bateria wraz z wylewką stała na blacie lub była montowana w umywalce, zdecyduj się na wylewki od firmy Tres. P rezentują się one znakomicie — wykonano je z trwałych materiałów, co gwarantuje niezawodność nawet podczas długiej eksploatacji. Największym atutem naszej oferty jest różnorodność. Znajdziesz u nas kilkadziesiąt egzemplarzy, z których z pewnością wybierzesz model odpowiedni dla siebie.

Więcej informacji o Wylewki do baterii

Wylewki do baterii od firmy Tres — piękne i funkcjonalne

Bez względu na to, jaki styl preferujesz i w jakim kolorze jest wyposażenie Twojej łazienki, w naszym sklepie kupisz wylewkę, która idealnie wpasuje się w Twoje preferencje. Wylewki zakrzywione, proste, okrągłe czy kwadratowe — mamy naprawdę wiele ciekawych propozycji, przeznaczonych właśnie dla Ciebie. Wylewki różnią się od siebie nie tylko kształtem, ale również długością. To ważna kwestia przy wyborze odpowiedniego modelu, gdyż powinien on we właściwy sposób przylegać do umywalki. Dzięki temu zwykłe czynności, takie jak chociażby mycie rąk, nie będą najmniejszym problemem. W naszym asortymencie znajdują się także wylewki kaskadowe. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na stronie 123lazienka.pl.

Zdecyduj się na wylewki do baterii wysokiej klasy — tylko u nas w dobrej cenie!

Co wyróżnia wylewki stworzone przez firmę Tres? Przede wszystkim trwałość, która jest zapewniona przez wykorzystanie wytrzymałych materiałów, odpornych na wszelkiego rodzaju czynniki. Gładka powierzchnia wylewki gwarantuje łatwe usuwanie z niej zabrudzeń. Warto także pamiętać o szybkim i bezpiecznym montażu, co w przypadku ściennych egzemplarzy jest wyjątkowo istotne. Montaż gwarantuje także niebywałą stabilność, dzięki której korzystanie czy czyszczenie wylewki będzie proste i przyjemne. Z naszej strony gwarantujemy pomoc w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed zakupem wylewki. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta — chętnie doradzimy!

Wylewki do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Bateria to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi rodzajem głowicy. Baterie łazienkowe wyposażone mogą być w perlator ograniczający zużycie wody. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są modele z termostatem pozwalającym na sterowanie temperaturą wody.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Aby korzystanie z baterii łazienkowej było w pełni komfortowe, warto wyposażyć je w dodatkowe akcesoria. Z jakiego rodzaju produktami tego typu możemy mieć do czynienia? Do wyboru mamy między innymi specjalne przełączniki, uchwyty, zawory czy półki. Więcej informacji na ich temat przynosi wpis.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Rozwiązaniem, z którym coraz częściej spotkać możemy się w nowoczesnych łazienkach, jest bateria termostatyczna. W jaki sposób jest ona zbudowana? Jak działa tego typu bateria łazienkowa? Jakie są jej główne zalety? Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znaleźć można we wpisie.