Syfony do umywalek Tres

(0 produktów)
i

Wybór umywalki odpowiedniej do naszej łazienki to dopiero połowa sukcesu. Trzeba dobrać do niej jeszcze odpowiednią armaturę oraz syfon. Dotychczas panował trend, aby syfony skrzętnie ukrywać albo za specjalnymi nogami do umywalek, albo też w szafkach podumywalkowych. Obecnie syfon może pełnić funkcję dekoracyjną, dlatego warto dobrze przemyśleć taki zakup. J eżeli planujemy pozostawić syfon na widoku, to trzeba będzie poszukać elementów z dekoracyjnym wykończeniem, w barwach odpowiadających wystrojowi łazienki oraz odpowiednich kształtach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Najlepsze syfony do Twojej łazienki

Znajdziesz je w sklepach stacjonarnych i internetowych, które oferują armaturę i ceramikę łazienkową. W 123lazienka.pl dostępne są syfony, które zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów i pochodzą od najbardziej znanych, renomowanych i polecanych przez klientów producentów. Szeroka gama produktów obejmuje syfony, które będą ukryte oraz te, które oprócz swych podstawowych funkcji będą również dekoracją. Poza tym wybór dobrego syfonu gwarantuje również jego prawidłowe funkcjonowanie, którego głównym celem jest zatrzymanie nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji oraz prawidłowy odpływ wody.

Akcesoria do syfonów dostępne w sklepie 123lazienka.pl

Oprócz syfonów w naszej ofercie można znaleźć wiele dodatkowych elementów, które podczas ich użytkowania odgrywają równie ważną rolę. Doskonałym przykładem takiego elementu są zawory spustowe. Choć niby niepozorne, to w praktyce okazuje się, że źle wybrane mogą uprzykrzyć korzystanie z umywalki. Oferowane przez nas zawory spustowe można całkowicie zdemontować i dokładnie umyć. Zamontowany w większości z nich system c lick-clack pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie otworu. Nasze zawory mają nawet różne wzory korków — od okrągłych po odwrócone kwadraty. Jedne są całkiem płaskie, inne lekko wypukłe. Wszystko po to, aby cały komplet, syfon plus zawór były efektowne i tworzyły w łazience jedną całość. Nasz dział obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania. Sprawdź koniecznie asortyment sklepu 123lazienka.pl.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Jaka powinna być umywalka przeznaczona do małej łazienki? Przede wszystkim funkcjonalna, o kształcie, który pozwoli zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, a jednocześnie zapewni wygodę z jej korzystania. Z ukrytymi elementami montażowymi – na przykład w wersji ze stelażem podtynkowym, który nie tylko prezentuje się elegancko i z klasą, ale też ogranicza ilość wykorzystanego przez umywalki miejsca.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalki nablatowe to trend ostatnich lat, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni łazienkowych. Obecnie można je spotkać w wielu różnorodnych wariantach. Począwszy od owalnych, kwadratowych, okrągłych czy też prostokątnych kształtów, poprzez wykonanie z ceramiki, akrylu lub kamienia, a skończywszy na zróżnicowanych wielkościach.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Poranny pośpiech sprawia, że walka o dostęp do łazienki nie jest rzadkością w polskich domach. Rozwiązaniem tego problemu jest zamontowanie w łazience podwójnej umywalki, dzięki czemu będą mogły z niej korzystać dwie osoby w tym samym czasie. Jedynym ograniczeniem tego rozwiązania jest wielkość zaaranżowanej przestrzeni.