Deszczownice Tres

(1 produkt)
i

Prysznic to miejsce, gdzie można wziąć szybką, odświeżającą kąpiel i zrelaksować się po stresującym dniu. Aby spotęgować ten relaksacyjny efekt warto oprócz standardowej słuchawki zamontować w również deszczownicę, która rozprasza strumień wody. Dzięki temu woda leci z mniejszą siłą, a jej strumień przypomina padający deszcz. Deszczownica będzie elementem luksusu, który zmieści się nawet w najmniejszej łazience. Sprawdź koniecznie asortyment sklepu 123lazienka.pl!

Więcej informacji o Deszczownice

Deszczownice prysznicowe

Wysokiej klasy deszczownice, jakie oferujemy w naszym sklepie, to elementy wyposażenia łazienki trwałe, odporne na uszkodzenia i działanie wody. Dzięki najwyższej jakości materiałom, z jakich zostały wykonane deszczownice, można cieszyć się relaksującymi doznaniami podczas kąpieli pod prysznicem. Dzięki tym elementom zwykłą kąpiel nabiera innego wyrazu, jest relaksująca, odprężająca i gwarantuje niebywały odpoczynek. Nasze deszczownice to również niebagatelny design, który wnosi do łazienki elegancję, kunszt oraz nowoczesność. Bardzo często nasi klienci decydują się na zestaw razem ze słuchawką. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bezpośrednio przełączać z jednego na drugie.

Szeroki wybór modeli, nowoczesność i niebanalny kształt

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów deszczownic — poszczególne modele posiadają różne ilości punktów natryskowych, różnią się od siebie wielkością oraz możliwościami ruchowymi. Nasze deszczownice są łatwe do utrzymania w czystości. Niektóre z nich posiadają system anti-calc. Dzięki niemu są znacznie trwalsze oraz rzadziej ulegają awariom. Deszczownice są również elementami dekoracyjnymi łazienki — dzięki ich przepięknym kształtom i estetycznemu wyglądowi pomieszczenie nabiera zupełnie innego wyrazu. Każdy, dla którego minimalizm w wykończeniu wnętrz jest priorytetem, będzie z tego produktu niesamowicie zadowolony. Dodatkowym atutem tych elementów wyposażenia jest oszczędność wody. Nasze deszczownice potrafią o połowę zmniejszyć ilość jej wypływania bez utraty komfortu i jakości kąpieli. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami w sklepie 123lazienka.pl.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Czy deszczownica jest godnym uwagi wyborem do łazienki? Co oferuje, jaką wybrać i czy jej montaż sprawia nam problemy? Na te, ale i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi na naszym blogu. Przygotowaliśmy tam specjalny artykuł dotyczący deszczownic, ich zalet i wad. Dlatego zapraszamy do czytania i poznania szczegółów!

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Niejednokrotnie stoimy przed ciężkim wyborem podczas wyposażania swojej łazienki. Zastanawiasz się, czy wybrać deszczownicę czy słuchawkę prysznicową? Wszystko zależy od preferencji klienta, jednak jest kilka zasad, którymi powinniśmy się kierować. Poznasz wszystkie z artykułu na naszym blogu.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Czy deszczownice na pewno są nowoczesnym rozwiązaniem do każdej łazienki? Jakie mają zalety i co tak naprawdę mogą wnieść do pomieszczenia? To z pewnością wygoda, jednak to nie wystarczy, aby się na nie zdecydować. Sprawdź na naszym blogu, co jeszcze przemawia za wyborem tego elementu!