Zestawy prysznicowe Tres

(2 produktów)
i

W łazience każdego typu warto stosować produkty najwyższej jakości, aby móc cieszyć się doskonałą stylistyką i bardzo dużym komfortem przez długi czas. Zestawy prysznicowe Tres są idealnym dodatkiem do każdej z nich, gdyż wyróżniają się świetnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Tres są cenione między innymi za nietypowe rozwiązania stylistyczne, wśród których warto wymienić nieszablonowe kolory, jak i niespotykane nowinki techniczne. Warto zwrócić uwagę między innymi na zestawy prysznicowe Tres w czarnym kolorze wykończonym na mat. To znakomite uzupełnienie futurystycznych pokoi kąpielowych, gdzie liczy się wygląd wszystkich elementów. Niemniej istotne są rozwiązania techniczne. Producent zwraca ogromną uwagę na tworzenie rzeczy trwałych i doskonałych jakościowo, dlatego też słuchawki oraz deszczownice wyposażył w system AntiCalc, który redukuje osadzanie się kamienia. Wszystkie zestawy prysznicowe Tres są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Wiele modeli pokrytych jest chromem.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Kabina prysznicowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników szybkich, energetycznych kąpieli. Produkty tego typu występują w kilku różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi kabiny narożne, przyścienne, wolnostojące oraz wnękowe. We wpisie pokrótce opisujemy każdą z nich.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Aby kabina prysznicowa na długi czas zachowała swój estetyczny wygląd, pamiętać należy o stosownej jej pielęgnacji. W jaki sposób powinno się ją czyścić? Do tego celu wykorzystać można zarówno gotowe, sklepowe preparaty chemiczne, jak i domowej roboty środki czystości, takie jak soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Zestaw prysznicowy to produkt, z którego korzystamy każdego dnia. W związku z tym na jego wybór warto przeznaczyć nieco więcej czasu. Wbrew pozorom zestaw prysznicowy nie musi być drogi. W przystępnej cenie znaleźć można wiele wysokiej jakości, solidnych produktów, które posłużą Wam przez długie lata.