Baterie wannowo - prysznicowe Valvex

(26 produktów)
i

Baterie wannowo-prysznicowe Valvex to doskonały wybór dla świadomych klientów, którzy poszukują w armaturze nie tylko funkcjonalnego sprzętu, ale też sposobu na udoskonalenie stylistyki pokoi kąpielowych. Modele z katalogu produktów tego producenta stwarzają wrażenie niezwykłego luksusu, który widać nie tylko po formach, lecz także po użytych kolorach.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Baterie wannowo-prysznicowe Valvex wyróżniają się między innymi kształtem. Modele bardzo klasyczne doskonale wyglądają za sprawą uniwersalnej stylistyki, a egzemplarze bardziej odważne spełnią swoje zadanie w futurystycznych pomieszczeniach sanitarnych. Producent zadbał należycie o stronę kolorystyczną, gdyż wiele modeli zostało wykończonych czernią, bielą, a nawet miedzią i złotem. Wszystkie podzespoły wewnętrzne zostały skrupulatnie wykonane i zaprojektowane, co widać po zastosowaniu trwałej na zużycie głowicy ceramicznej. Firma Valvex dba o dobro swoich klientów i wszystkie baterie wannowo-prysznicowe Valvex objął najdłuższą w branży, bo aż 25-letnią gwarancją.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaki model baterii wybrać, ten artykuł powstał właśnie dla Ciebie. Baterie prysznicowe są podstawowym wyposażeniem każdej łazienki, dlatego warto przykuć do nich szczególną uwagę podczas zakupu. W tym wpisie podpowiadamy, jakie są rodzaje baterii oraz czym kierować się przy ich wyborze.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Łazienka jest dla wielu osób miejscem relaksu oraz odpoczynku, dlatego powinno się ciągle dążyć do podwyższania jej standardu. Czy planujesz w niedalekiej przyszłości mały remont? A może chcesz tylko trochę odmienić wygląd tego pomieszczenia? Weź pod uwagę akcesoria do baterii. W tym artykule podpowiemy, jakie akcesoria łazienkowe uwzględnić w metamorfozie tego pomieszczenia.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne są w dzisiejszych czasach bardzo popularnym i cenionym rozwiązaniem. Dzięki tej technologii woda będzie od razu lecieć w określonej przez Ciebie temperaturze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaką baterię termostatyczną wybrać, przeczytaj ten artykuł. Podpowiemy także, jak działa taka technologia.