Zestawy prysznicowe Valvex

(0 produktów)
i

Warto wiedzieć, że w atrakcyjnie zaaranżowanej łazience liczy się każdy detal. Szczególnie istotne są elementy armatury, takie jak zestawy prysznicowe. Firma Valvex słynie z produkcji wielu akcesoriów, w tym także oferowanych zestawów, które wyposaża w najnowszą technologię jak i niespotykane nigdzie indziej wykończenie. Zobacz koniecznie!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Valvex wyróżniają się na tle innych między innymi designem. Produkty, które wychodzą spod rąk projektantów firmy Valvex charakteryzują się niespotykanymi rozwiązaniami, spośród których warto wymienić ciekawe kolory miedzi, bieli oraz matowej czerni. Te barwy są praktycznie niespotykane i pozwalają na wyróżnienie własnej łazienki spośród innych, typowych i klasycznych. Producent starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zastosował we wszystkich modelach pieczołowicie wykonane podzespoły i precyzyjne mechanizmy, które są odporne na zużycie i skutki upływu czasu. Zestawy prysznicowe Valvex występują zarówno jako tradycyjne wersje, jak i termostatyczne, które spodobają się klientom zwracającym dużą uwagę na oferowany komfort. Co ciekawe, firma Valvex na większość swoich produktów z tej kategorii oferuje aż 25-letnią gwarancję.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Z jakiego rodzaju kabinami prysznicowymi możemy mieć do czynienia? Do wyboru mamy między innymi modele wolnostojące, wnękowe, narożne oraz przyścienne. Jeżeli chodzi natomiast o drzwi prysznicowe, największą popularnością cieszy się ich wersja wahadłowa, suwana oraz uchylna. We wpisie pokrótce opisujemy każdą z nich.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Czym najlepiej czyścić kabinę prysznicową, by na długi czas zachowała estetyczny wygląd? Do tego celu wykorzystać można między innymi gotowe środki chemiczne dostępne na sklepowych półkach. Produkt czyszczący wykonać można również samodzielnie, na przykład z octu i wody utlenionej.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Zestaw prysznicowy to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, w której znajduje się kabina prysznicowa. Dostępne w sklepach produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi ceną. Wbrew pozorom zestaw prysznicowy nie musi być drogi. Podpowiadamy, jak wybrać idealny produkt tego typu, który posłuży przez długi czas.