Brodziki Viega

(2 produktów)
i

Remontujesz łazienkę i chcesz dobrać armaturę sanitarną tak, aby była ekonomiczna? Poznaj brodziki Viega na 123lazienka, dzięki którym zachowasz miejsce w łazience, utrzymując nowoczesny styl oraz ograniczysz zużycie wody, oszczędzając swoje pieniądze.

Więcej informacji o Brodziki

Znana niemiecka marka Viega w procesie tworzenia komponentów do odprowadzania wody, kładzie szczególny nacisk na jakość wykonania oraz gatunek materiałów wykorzystywanych do ich produkcji. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania idealnego rozwiązania do swojej łazienki, zobacz na szeroką ofertę 123lazienka.pl i wybierz brodziki VIEGA do których, z łatwością dopasujesz poszczególne elementy niezbędne do prawidłowego montażu. Pośród wielu propozycji znajdziesz syfony o średnicy 5,2 centymetra potrzebne do montażu brodzików prysznicowych, w formie kompletu odpływowego z syfonem rewizyjnym z pokrywą chromowaną, lub też komplety odpływowe do płytkich brodzików zawierające syfon o średnicy 9 centymetrów, wyposażone w kołpak oraz chromowaną pokrywę. Brodziki Viega oraz niezbędne akcesoria do ich montażu to pierwszorzędna propozycja do nowoczesnych łazienek.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Brodzik łazienkowy jest ważnym elementem wyposażenia łazienki, dlatego powinno się starannie podejmować decyzję o jego zakupie. Jeśli zastanawiasz się, czy w Twojej łazience lepiej sprawdzi się płytki brodzik, czy też może lepiej będzie wybrać brodzik głęboki, zapoznaj się z treścią tego artykułu. W tym wpisie poruszamy kwestię głębokości brodzików.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływy liniowe są doceniane przez wielu posiadaczy niewielkich łazienek, z prysznicem typu “walk in”. Jeśli stoisz przed podjęciem decyzji dotyczącej instalacji odpływu liniowego, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Przedstawiamy w nim wszelkie argumenty i kontrargumenty za instalacją odpływu liniowego.

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Czy zastanawiasz się, jaki brodzik do łazienki wybrać, ale nadal nie wiesz, jakie modele są dostępne na rynku? Zapoznaj się z tym artykułem, a dowiesz się więcej na temat rodzajów brodzików. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z informacji przedstawionych w tym artykule. Dzięki nim z pewnością łatwiej podejmiesz decyzję odnośnie wyboru brodzika.