Odpływy liniowe i syfony Viega

(2 produktów)
i

Odpływy liniowe i syfony Viega to idealna propozycja dla każdego, kto planuje instalację wanny lub innych elementów odprowadzania wody w swojej łazience. Nasza oferta na 123lazienka.pl posiada artykuły najwyższej jakości niemieckiej marki Viega.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Viega to lider w technikach odprowadzania wody, z wieloletnim doświadczeniem, jest znanym i szanowanym producentem innowacyjnych rozwiązań na światowym rynku. Odpływy liniowe i syfony Viega są produkowane z najwyższej jakości materiałów, doskonale nadają się do instalacji wanny standardowej, a także brodzików prysznicowych. Wśród naszych propozycji znajdują się syfony automatyczne oraz standardowe, chromowane i podstawowe, sprzedawane w zestawach razem z niezbędnymi elementami, takimi jak korek i chromowane pokrętło czy łuk odpływowy w zależności od zestawu. Materiały, z których syfony są wyprodukowane, wykazują bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odpływy liniowe i syfony Viega są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz dokonać profesjonalnego montażu przy niedużym nakładzie finansowym.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Odpływy liniowe należą do kategorii odpływów, które były zarezerwowane dla miejsc publicznych. Można je było spotkać w prysznicach na siłowniach czy też basenie. Z pewnością każdy kojarzy szare, żeliwne kratki o niezbyt atrakcyjnym wyglądzie. Dziś odpływ liniowy może mieć zupełnie inne znaczenie, nie tylko funkcjonalne. Ponieważ w domach coraz częściej goszczą prysznice bez brodzików, odpływy liniowe stają się ich nieodzownym elementem. Dlatego warto wybrać taki, który będzie pełnił również rolę dekoracyjną. Jak to zrobisz, dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Doskonale urządzona łazienka, to pomieszczenie, gdzie zadbano o najdrobniejszy szczegół. Bazując na tym stwierdzeniu każdy, kto remontuje bądź urządza od nowa swoją łazienkę, powinien mieć na względzie, że drobiazgi mają ogromne znaczenie. Wyobrażasz sobie nowoczesny prysznic bez brodzika, pięknie wykonany, z super natryskiem, ale z brzydkim odpływem liniowym? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, jak uniknąć takich błędów.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Jest to idealne stwierdzenie podczas urządzania każdego pomieszczenia, a szczególnie łazienki. Nawet najdrobniejszy, nieestetyczny element może zwyczajnie zepsuć cały design. Dlatego też, o ile istnieje taka możliwość, ukrywajmy wszelkie rurki i łączenia. Dziś można ukryć nawet syfon do pralki. Jeżeli nie można czegoś schować, jak na przykład odpływu liniowego, wybierzmy taki, który będzie elementem również dekoracyjnym. Zapraszamy po więcej do naszego artykułu.