Umywalki i zlewy Viega

(2 produktów)
i

Jeśli poszukujesz solidnych elementów armatury sanitarnej do swojej łazienki w nowoczesnym designie, poznaj niemiecką markę Viega. Umywalki i zlewy Viega są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje satysfakcję z wyboru i użytkowania.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Marka Viega tworzy innowacyjne rozwiązania w świecie instalacji i przyłączy w łazienkach już od ponad 120 lat. Niemiecka jakość i precyzja produktów tej firmy cieszą się sukcesem na rynku, zadowalając najbardziej wymagających klientów. Viega specjalizuje się w technikach odprowadzania wody, a także zabudowie podtynkowej. W naszej ofercie na 123lazienka.pl znajduje się szeroki wybór akcesoriów do łazienek, takich jak syfony, elementy montażowe oraz umywalki i zlewy Viega, które odznaczają się szczególną trwałością i łatwością montażu, dzięki różnorodnym propozycjom dającym wiele możliwości. Klasyczne syfony rurowe pod umywalki i zlewy Viega są wykonane ze specjalnych tworzyw odpornych na działanie żrących detergentów, korozję oraz na uszkodzenia mechaniczne, a ich prosta konstrukcja pozwala na wygodny i szybki montaż przy podłączeniu umywalki lub zlewu. Idealne rozwiązanie do kuchni i łazienki w Twoim domu, ale także w budynkach użytku publicznego.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Jak urządzić niewielką łazienkę tak, aby była ona w pełni funkcjonalna i cieszyła oko? Z pomocą przychodzą tutaj umywalki podwieszane lub wpuszczane w blat, które zajmują znacznie mniej miejsca od ich klasycznych odpowiedników. Tego typu elementy armatury łazienkowej mogą mieć rozmaite kształty.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa to popularny element wyposażenia współczesnych łazienek. Trudno się temu dziwić – jest ona zarówno praktyczna, jak i estetyczna. Dostępne na sklepowych  półkach umywalki tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem. Do wyboru mamy na przykład modele okrągłe czy kwadratowe.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

W sklepach spotkać możemy się z różnego rodzaju umywalkami. Poszczególne modele posiadać mogą rozmaity kształt. W tradycyjnych, przytulnych łazienkach najlepiej sprawdzać będą się umywalki okrągłe. Modele prostokątne to natomiast idealne rozwiązanie dla fanów nowoczesnych aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem są również umywalki podwójne.