Syfony do umywalek Viega

(2 produktów)
i

Niemiecki producent systemów łazienkowych Viega to lider na rynku. Cechuje się wysoką jakością oraz atrakcyjnymi cenami. W ofercie sklepu 123lazienka.pl można znaleźć szeroki asortyment produktów tej firmy, również syfony do umywalek.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Syfony do umywalek Viega wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie czynników zewnętrznych, kamień oraz działanie środków czyszczących. Syfony te przeznaczone są do zabudowy. W konkurencyjnej cenie można dostać pełny zestaw do montażu syfonu. Spadek syfonu zapewnia odpowiedni odpływ wody z umywalki. Niemiecka produkcja profesjonalnych artykułów to trwałość, dbałość o każdy szczegół, nawet w tak prostym produkcie jakim jest syfon. Montaż tego elementu jest szybki i intuicyjny. Zastosowane do produkcji syfonów do umywalek Viega wysokiej jakości materiały pozwalają na wieloletnie użytkowanie produktu. W sklepie internetowym 123lazienka.pl znajdziesz wszytsko, co jest niezbędne do stworzenia wymarzonej łazienki.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Postęp to nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne, to także nowy design, który sprawia, że obecnie na rynku można znaleźć wiele różnorodnych umywalek, które cechują się ukrytymi elementami montażowymi, niewielkimi misami oraz możliwością zamontowania ich w dowolny sposób, nawet w najmniejszych łazienkach.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Współczesne stylowe łazienki to w większości przypadków umywalki nablatowe, które prezentują się niezwykle efektownie i urzekają swoją formą. Dopełnieniem ich wyglądu są także odpowiednio dobrane baterie, które mogą być montowane zarówno bezpośrednio na rancie umywalki, jak i w samym blacie. Ich popularność sprawia, że coraz częściej można znaleźć je w ofertach różnorodnych producentów.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Wybór odpowiedniego kształtu umywalki nablatowej powinien być uzależniony nie tylko od jej walorów estetycznych, ale także wielkości pomieszczenia – w tych większych można z powodzeniem pozwolić sobie na umywalki o prostokątnym kształcie. Mniejsze łazienki to natomiast idealna przestrzeń dla okrągłych i owalnych modeli.