Baterie Villeroy&Boch

(1 produkt)
i

Villeroy&Boch to znana marka, która słynie z produkcji armatury absolutnie najwyższej jakości, przeznaczonej głównie do pomieszczeń luksusowych i eleganckich. Baterie umywalkowe tego producenta są siłą napędową dla marki i urządzeniami, które z pewnością będą cieszyć właścicieli przez wiele dekad po zainstalowaniu.

Więcej informacji o Baterie

Baterie Villeroy&Boch są objęte w większości bardzo długą, bo aż 5 letnią gwarancją, która świadczy o podejściu firmy do satysfakcji swoich klientów. Każdy aspekt urządzeń zasługuje na uznanie. Projektanci marki zwracają baczną uwagę na doskonale znane i lubiane trendy, dlatego projektują urządzenia w taki sposób, aby zawsze wyglądały modnie i ciekawie - niezależnie od zmian zachodzących w modzie. W ofercie 123lazienka.pl znajdziesz między innymi bardzo klasyczne baterie Villeroy&Boch, które wyróżniają się uniwersalną stylistyką, jak i wersje nowoczesne, np. o przekroju kwadratu. Wszystkie są wykończone chromowaniem i tym samym sprawiają niezwykle eleganckie wrażenie w każdym pomieszczeniu. Zamów już dziś baterie Villeroy&Boch na 123lazienka.pl i ciesz się znakomitą obsługą i szybką wysyłką.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas spędza sporą ilość czasu każdego dnia. Z tego względu warto świadomie wybrać każdy element wyposażenia łazienki, nawet jeśli wydaje się on mało znaczący. W tym wpisie skoncentrowaliśmy się na bateriach. Podpowiadamy, jaki model baterii wybrać, aby łazienka wyglądała kompletnie i zachowała swoją funkcjonalność.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Na wygląd łazienki składają się wszystkie jej elementy wyposażenia, nawet te niewielkie. Z tego względu warto dobrać wyposażenie tego pomieszczenia w taki sposób, aby stanowiło ono spójną całość. Przeczytaj ten wpis, aby dowiedzieć się, jakie akcesoria do baterii najlepiej wybrać, aby podkreślić stylowy wygląd i funkcjonalność całej łazienki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Czy rozważasz zakup baterii termostatycznej, ale nadal nie jesteś przekonany co do tej decyzji w 100%? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, jak zbudowana jest bateria termostatyczna oraz czy warto zdecydować się na taki model. Omawiamy także zalety związane z użytkowaniem baterii z termostatem. Zapraszamy do lektury.