Lustra Villeroy&Boch

(54 produktów)
i

Żadna łazienka nie obejdzie się bez zwierciadeł, które służą między innymi jako praktyczny element wyposażenia. Jednak Lustra Villeroy&Boch wyróżniają się także stylistyką, ciekawymi rozwiązaniami technicznymi i nieznaną u innych producentów trwałością. Nie bez powodu produkty tej marki są niezwykle popularne.

Więcej informacji o Lustra

Lustra Villeroy&Boch występują w ogromnej ilości rozmiarów i kształtów, dlatego można je dopasować bez najmniejszego problemu do łazienek zarówno niewielkich, jak i bardzo okazałych. Niektóre modele o klasycznej stylistyce są bardzo typowe i mają standardowe cechy, lecz te zaawansowane i nowoczesne kuszą niezwykłymi możliwościami. Wśród ciekawych opcji warto wymienić możliwość zmiany barwy światła, od ciepłej aż do bieli światła dziennego, jak i zastosowanie wewnątrz lustra głośnika Bluetooth, przez który można słuchać ulubionej muzyki podczas kąpieli czy innych czynności wykonywanych w łazience. Wszystkie modele są w pełni odporne na działanie wilgoci i wysokiej temperatury i zostały w większości objęte 2-letnią gwarancją producenta. Sprawdź wszystkie lustra Villeroy&Boch na 123lazienka.pl i zamów swój wymarzony egzemplarz jeszcze dziś!

Lustra - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Piękne szafki łazienkowe narożne mogą być wykonane w różnych, nietypowych stylach. Niektóre pasują do aranżacji nowoczesnych, inne będą komponować się z klasycyzmem. Postanowiliśmy przedstawić Ci rodzaje tego typu mebli, aby ułatwić ewentualne podjęcie decyzji zakupowej. Dzięki nam będziesz wiedzieć, na jaki model szafki się zdecydować.

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to marzenie każdej osoby. Jak zaprojektować to pomieszczenie, aby prezentowało się kusząco? Poznaj kilka porad i dowiedz się, na co zwrócić szczególną uwagę. Następnie zagospodaruj łazienkę tak, aby była oryginalna oraz niepowtarzalna.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie jest taki straszny! Często błędnie kojarzy się z dezorganizacją, czy bałaganem. Jak się okazuje, wystarczy odpowiednio zaplanować proces renowacji pomieszczenia, aby całość przebiegła sprawnie i bez jakichkolwiek problemów!