Odpływy liniowe i syfony Villeroy&Boch

(3 produktów)
i

Łazienka to bardzo wymagające pomieszczenie względem wyposażenia, a w szczególności urządzeń. Liczą się nawet najmniejsze z nich, gdyż umożliwiają sprawną pracę większości elementów ceramicznych. Odpływy liniowe i syfony Villeroy&Boch są przeznaczone do misek WC tego producenta.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Odpływy liniowe i syfony Villeroy&Boch są zawsze znakomicie wykonane i doskonale spełniają swoje zadanie przez wiele lat po instalacji. Zawsze składają się z wszystkich elementów niezbędnych do montażu, a także tych dodatkowych, jak rękawica do wymiany wkładów syfonowych czy woreczek na odpadki. Producent przykłada dużą uwagę do jakości wykonania każdej części, dlatego są bardzo precyzyjnie wycięte i przygotowane do bezpośredniego montażu. Co więcej, w większości są objęte pełną, bo 2-letnią gwarancją producenta. Firma Villeroy&Boch zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, dlatego wybierają ją w szczególności klienci świadomi nowoczesnych rozwiązań i doskonałej stylistyki produktów tej marki. Zamów już dziś odpływy liniowe i syfony Villeroy&Boch na 123lazienka.pl!

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Prysznic bez brodzika coraz częściej jest wybierany do domowych łazienek. Oprócz tego, że jest bardzo nowoczesny, pięknie się prezentuje, to jeszcze jest niebywale wygodny, szczególnie dla osób, które mają problemy ruchowe. Elementem montażowym takiego prysznicu jest odpływ liniowy, jeszcze do niedawna dedykowany prysznicom publicznym. Do domu jednak, zamiast szarej, żeliwnej kratki warto wybrać odpływ dekoracyjny, który wzbogaci design łazienki, jak to zrobić? Zapraszamy do artykułu.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Łazienka jest miejscem, gdzie możemy zażyć chwili spokoju, relaksu i odprężenia. Wchodząc pod nasz wymarzony prysznic, możemy zmyć z siebie trudy całego dnia i nabrać witalności na kolejny, pełen wrażeń dzień. By kąpiel była w pełni relaksująca, całe wyposażenie prysznicu powinno być w najdrobniejszych szczegółach dopracowane i atrakcyjne. Dlatego też poznaj tajniki, jak dobierać elementy wyposażenia, by nie pełniły tylko podstawowych funkcji, ale także stanowiły swoistą dekorację. Zapraszamy do naszego artykułu.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływy liniowe powinny być wybierane w przemyślany sposób. Są to elementy, pod które należy odpowiednio przygotować miejsce, jeszcze przed położeniem płytek. Warto więc dobrze się zastanowić dokonując wyboru. Wyznacznikami do dobrania odpowiedniego odpływu będzie wielkość prysznicu, jego przyszła aranżacja kolorystyczna oraz sposób montażu, ścienny bądź podłogowy. Poznaj więcej szczegółów z naszym artykułem.