Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch

(1 produkt)
i

Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch to nowoczesne rozwiązanie do Twojej łazienki. Umożliwiają one montaż misek ustępowych wiszących. Zawierają wszystkie niezbędne do ich zamontowania elementy. Sprawdź naszą ofertę!

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch dostępne w ofercie sklepu internetowego 123lazienka.pl przeznaczone są do montażu spłuczek podtynkowych przy miskach ustępowych wiszących. Stelaże te zawierają całe zestawy montażowe, nie ma więc konieczności kompletowania pozostałych elementów, dzięki temu wszystkie części są ze sobą kompatybilne. Wysoka trwałość elementów pozwala na długoletnie użytkowanie. Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch mogą być montowane zarówno w lekkiej zabudowie, takiej jak ścianki regipsowe, w ściankach działowych, oraz w masywnych ścianach. Dzięki zastosowaniu regulowanych nóżek stelaże można uregulować na odpowiednią wysokość. Główna konstrukcja stelaży wykonana jest ze stalowej ramy malowanej proszkowo oraz wstępnie zmontowanej, dzięki czemu właściwy montaż jest szybszy i łatwiejszy.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierając stelaż podtynkowy do WC, należy zwrócić uwagę na kilka niezwykle ważnych aspektów, takich jak rodzaj dedykowanego do nich podłoża, marka oraz producent, a także materiały, z jakich zostały one wykonane. Dzięki czemu będzie można cieszyć się tym rozwiązaniem przez wiele lat, bez najmniejszych problemów.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Jednym z rozwiązań pozwalających w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń w łazience jest zastosowanie w niej stelaża podtynkowego do WC montowanego w narożniku. Dzięki niemu zyskamy większą ilość powierzchni do zaaranżowania, jednocześnie wyposażając wnętrze w obowiązkowe elementy, bez których nie może się ono obyć.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Do najważniejszych zalet mis bezkołnierzowych do WC zaliczyć można przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania i właściwą higienę tych elementów w łazience. Brak trudno dostępnych miejsc sprawia, że ich czyszczenie odbywa się sprawnie bez konieczności używania dużej ilości detergentów, nie pozostawiając tym samym miejsca dla rozwoju groźnych bakterii.