Stelaże podtynkowe - akcesoria Villeroy&Boch

(1 produkt)
i

Od akcesoriów i urządzeń łazienkowych wymaga się między innymi wysokiej jakości. Akcesoria do stelaży podtynkowych Villeroy&Boch są przeznaczone dla wymagających klientów, którzy zwracają baczną uwagę na trwałość ceramiki i jej właściwości użytkowe.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe - akcesoria

Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch wyróżniają się spośród produktów innych firm między innymi fantastyczną jakością. Wszelkie podzespoły i poszczególne części składowe są trwałe i precyzyjnie zaprojektowane, dlatego cechują się doskonałą odpornością na zużycie. Jest to szczególnie ważne w przypadku właśnie stelaży, gdyż są to elementy montowane wewnątrz ściany i tym samym ich naprawa lub konserwacja są bardzo utrudnione. Stelaże podtynkowe Villeroy&Boch zostały wykonane z materiałów odpornych na zużycie oraz działanie wysokiej temperatury i dużej wilgotności, które nie stanowią dla nich żadnego problemu. Wszystkie egzemplarze zostały objęte długą gwarancją producenta. Już dziś zamów stelaże podtynkowe Villeroy&Boch na 123lazienka.pl i ciesz się rozwiązaniem, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Stelaże podtynkowe - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań do najpopularniejszych w ostatnim czasie należą stelaże podtynkowe dedykowane do WC. Dzięki ich zastosowaniu łazienka nabiera charakteru, bez szpecącej spłuczki, która zajmuje wiele miejsca. Na rynku można znaleźć wiele modeli różnorodnych stelaży, zarówno pod względem montażu, jak i stylistyki.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaż podtynkowy do WC cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Wszystko za sprawą tego, że pozwala w szybki i łatwy sposób ukryć wszelkiego rodzaju szpetne elementy instalacji sanitarnej, takie jak rury czy odpływy, które nie tylko nie prezentują się elegancko, ale także zabierają przestrzeń w łazienkach.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Miski WC bez rantu to najnowocześniejsze rozwiązanie, jakie można znaleźć na rynku w przypadku aranżacji wnętrz łazienek. Modele wykonywane w tej technologii pokryte są innowacjami wszechczasów, a wszystko dzięki temu, że nie mają rantów, które w tradycyjnych toaletach były miejscami newralgicznymi, w których osadzał się brud oraz namnażały się bakterie.