Deski sedesowe Villeroy&Boch

(3 produktów)
i

Deska to niezwykle ważny element każdej miski WC, który w znaczący sposób wpływa na komfort codziennego jej użytkowania. Idealny produkt tego typu powinien być odporny na uszkodzenia i przebarwienia, a także bardzo estetyczny i dopasowany do designu toalety.

Więcej informacji o Deski sedesowe

Deski sedesowe VILLEROY&BOCH to wysokiej jakości produkty, co do których możemy mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas. Idealnie komponować będą się one z miskami WC dostępnymi w asortymencie marki. Do ich produkcji wykorzystywane jest między innymi tworzywo o nazwie Duroplast. To materiał twardy oraz nieelastyczny, który nie ślizga się po sedesie. Jest on także ciepłe i miłe w dotyku oraz antybakteryjny, co sprawia, że sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do jego atutów zaliczyć można również estetyczny wygląd. Zawiasy w deskach sedesowych VILLEROY&BOCH tworzone są z niezwykle trwałej stali szlachetnej. Są to modele wolnoopadające. Tego typu deski w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, a to ze względu na ich wysoką odporność na uszkodzenia oraz wygodę codziennego użytkowania.

Deski sedesowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Czy deska wolnoopadająca będzie dobrym rozwiązaniem? Oferuje wolne opadanie, które nie generuje hałasu, a dodatkowo spowalnia proces zużycia. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania. Czy jednak jest to lepszy wybór od zwykłego modelu? Dowiesz się tego z naszego bloga, gdzie poruszamy ten i wiele innych tematów.

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Stoisz przed wyborem deski sedesowej, ale nie masz pojęcia, na jaką się zdecydować? Czy wolnoopadające będzie lepsza od tej normalnej? Jeżeli nie chcesz wybierać pochopnie, wolisz to przemyśleć i się zastanowić, sprawdź artykuł na naszym blogu. Znajdziesz tam szereg informacji, które na pewno okażą się pomocne.

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Diabeł tkwi w szczegółach - to stwierdzenie powszechnie znane i jak najbardziej prawdziwe. Odpowiednie dobranie dodatków do łazienki może sprawić, że całkowicie zmienimy jej styl. Oczywiście w takim wypadku warto decydować się tylko i wyłącznie na sprawdzone propozycje. Znajdziesz je na naszym blogu w jednym z artykułów.