Miski Wc wiszące Villeroy&Boch

(6 produktów)
i

Miska WC to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience czy toalecie. Na jej wybór warto przeznaczyć nieco więcej czasu, a to ze względu na jej codzienne, intensywne użytkowanie. Trwałe, estetyczne miski WC wiszące VILLEROY&BOCH znaleźć można w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

Miski WC wiszące VILLEROY&BOCH to produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadają one klasyczny, ponadczasowy wygląd, dzięki czemu doskonale będą się prezentować w każdej łazience - zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Do ich produkcji wykorzystywana jest ceramika sanitarna. To tworzywo estetyczne odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości. Na uwagę zasługuje tutaj także innowacyjna technologia DirectFlush stosowana w niektórych modelach, która gwarantuje szybkie oraz skuteczne czyszczenie miski. Zapewnia ona także oszczędność wody poprzez ograniczenie strumienia od 3 do 4,5 litra. Na uwagę zasługują także oferowane przez markę modele bezkołnierzowe.

Miski Wc wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

W małych łazienkach dobieramy armaturę tak, by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. W dużych mamy więcej pola do popisu, zwracamy wtedy jednak uwagę na jak najbardziej ekonomiczne urządzenia. W obu przypadkach pojawia się zatem dylemat, jaki wybrać rodzaj miski ustępowej. Stojącą, z wieloma elementami do czyszczenia, która zajmuje sporo miejsca czy wiszącą, ze skrzętnie ukrytą spłuczką, powłoką antybakteryjną czy taką ułatwiającą utrzymanie czystości? Na te dylematy odpowie nasz artykuł, który jednocześnie zainspiruje Cię, czym się kierować podczas wyboru miski.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski wiszące to nie tylko estetycznie wyglądające elementy wyposażenia łazienki. Ponieważ są elementami zestawów podtynkowych, dzięki nim możesz znacznie zaoszczędzić zajmowane miejsce w swojej łazience. Oprócz tego prawie każda z nich jest wyposażona w powłokę ułatwiającą czyszczenie, powłokę antybakteryjną, a spłuczka w możliwość oszczędzania wody. Jeszcze nie wiesz, czy warto? Chcesz wiedzieć więcej? Dowiesz się wszystkiego z naszego artykułu.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Funkcjonalnie, a przy tym wyjątkowo i nowocześnie urządzona łazienka stanowi kwintesencję w jej wygodnym i praktycznym użytkowaniu. Ten, kto jednak dopiero przymierza się do jej urządzania, być może jeszcze nie wie, jak wiele wytrwałości to kosztuje. Sam wybór armatury łazienkowej może przyprawić o ból głowy. Weźmy na przykład miskę ustępową. Jaką wybrać? Wiszącą czy stojącą? Kompakt czy zestaw podtynkowy? Zapraszamy do naszego artykułu, który rozjaśni wszelkie wątpliwości w tym zakresie.