TERMET MODUŁ WIELOSTREFOWY - SIM 2Z TYP 1LTT.1HT.YP - T9831000000

• Kod produktu: T9831000000
  • EAN: 5907510148626
  • Marka: Termet
  • Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny

Ilość
2 799,00 zł

Dodaj do porównania Dodaj do porównania Usuń z porównania Usuń z porównania

TERMET MODUŁ WIELOSTREFOWY - SIM 2Z TYP 1LTT.1HT.YP - T9831000000

Moduł wielostrefowy SIM 2Z producenta Termet to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia podłączenie dwóch lub trzech obiegów grzewczych. Doskonale sprawdzi się do równoległego ogrzewania grzejnikowego i podłogowego. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenie kolejnej strefy wysoko- lub niskotemperaturowej. Urządzenie przystosowano do współpracy ze wszystkimi kotłami tej samej marki niezależnie od rodzaju. Podmieszanie w strefie niskotemperaturowej realizowane jest poprzez termostatyczny zawór mieszający. Niezawodną współpracę z kotłem umożliwia specjalny sterownik. Moduł wyposażono w automatyczny odpowietrznik. Posiada także energooszczędną pompę obiegową. Maksymalna temperatura pracy c.o wynosi 95°C. Ze względu na niewielkie wymiary 60 x 45 x 18,5 centymetra oraz estetyczny wygląd, urządzenie doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Kompaktowe rozwiązanie umożliwiające podłączenie dwóch lub trzech obiegów grzewczych: strefy niskotemperaturowej (ogrzewania podłogowe), strefy wysokotemperaturowej (ogrzewanie grzejnikowe) lub opcjonalnie kolejnej strefy wysoko- lub niskotemperaturowej za pośrednictwem zestawu przyłączeniowego. Jedną z ważniejszych cech Modułu Wielostrefowego SIM 2Z jest umiejętność współpracy ze wszystkimi kotłami firmy TERMET S.A., zarówno kondensacyjnymi jak i standardowymi.

Dane techniczne

• Podmieszanie (w strefie niskotemperaturowej) realizowane poprzez termostatyczny zawór mieszający
  • Fabrycznie spasowane podzespoły: sprzęgło hydrauliczne, termostatyczny zawór mieszający, armatura, sterownik umożliwiający współpracę zkotłem
  • Estetyczny wygląd
  • Automatyczny odpowietrznik
  • Maksymalne ciśnienie wody 6 bar
  • Maksymalna temperatura pracy c.o. 95 °C
  • Wysokość podnoszenia pompy pry przepływie 0 ok. 0,8 bar
  • Wymiary gabarytowe (wys. x szer. x gł.) 600x450x185 mm
  • Przyłącze wody grzewczej G3/4 cale

Wyposażenie podstawowe:

• 1 x sprzęgło hydrauliczne dla 3 obiegów grzewczych
  • 1 x zawór termostatyczny
  • 2 x energooszczędna pompa obiegowa, wysokość podnoszenia max. 8 m
  • 1 x sterownik
  • 6 x zawór 3/4''

Dane techniczne

Gwarancja
2 lata

Więcej o Termet

Więcej o Termet

Termet to wiodąca, polska marka, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych. W asortymencie producenta znajdziemy szeroki wybór kotłów gazowych, podgrzewaczy wody i rozwiązań specjalnych, opracowanych w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Ogromnym atutem firmy jest biuro projektowe oraz laboratorium badawcze. To właśnie w tych miejscach powstają niestandardowe koncepcje i innowacyjne projekty oraz wdrażane są technologie zwiększające funkcjonalność produktów i przenoszące komfort użytkowników na najwyższy poziom.

Termet posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i skuteczną realizację systemu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskowego zgodnie z obowiązującymi normami. Producent korzysta z odnawialnych źródeł energii, a jednym z elementów jego strategii jest świadome i odpowiedzialne działanie na rzecz środowiska naturalnego. Ogranicza zużywanie wody oraz we właściwy sposób gospodaruje odpadami. Kształtuje proekologiczne postawy pracowników i poszerza ich wiedzę.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Opinie (7)

Rated 4.57 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Polecono mi ten produkt i jestem zadowolona.

Czy ten komentarz był użyteczny dla Ciebie? Tak Nie

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym sklepem. Nie dość, że obsługa profesjonalnie doradza i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie, to jeszcze ceny są naprawdę dobre. Przy okazji nie było żadnego problemu ze źle złożonym zamówieniem i wszystko zostało od razu naprostowane. Polecam wszystkim firmę 123 Łazienka. Uczciwe dbające o klienta przedsiębiorstwo.

Termet sprawdza się u mnie w domu od wielu lat, więc wybór producenta był oczywisty. Zgodnie z oczekiwaniami moduł działa dobrze. Rozdziela u mnie ogrzewanie podłogowe w domu od grzejników w garażu. Sklep również spisał się na medal z czasem dostawy, a pracownicy z fachowymi odpowiedziami na wszystkie moje pytania.

Działa jak należy. Godne uwagi w tej cenie.

Sklep godny polecenia.

Podobne produkty