Kabiny prysznicowe 70x70

(14 produktów)
i

Kabina prysznicowa 70x70 cm to idealny rozmiar do małej łazienki w której chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Przedstawiamy wybór produktów z tej kategorii. Dobierz kabinę oraz odpowiedni brodzik 70x70.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 70x70

Jaka kabina prysznicowa do niewielkiej łazienki?

Kabiny prysznicowe to nieodłączny element wielu łazienek, szczególnie tych o niewielkim metrażu. Dają gwarancję komfortu podczas kąpieli, odprężając i relaksując nasze ciało. Podczas ich wyboru warto kierować się zarówno ich funkcjonalnością, jak i estetyką.

Wybór kabiny prysznicowej nie należy do łatwych decyzji. Na rynku mamy dostępnych mnóstwo rozmiarów oraz rodzajów kabin prysznicowych. Jakie? Popularne są te wykonane z różnych materiałów, a ponadto ich brodzik może mieć różny kształt. Dużą popularnością cieszą się te, które są wykonane ze szkła. Często osoby, które decydują się na zakup kabiny prysznicowej, zastanawiają się, czy wybór modelu wykonanego ze szkła jest dobrym rozwiązaniem. Najwięcej obaw dotyczy kwestii wytrzymałości tego typu kabin na uderzenia, a w zasadzie odporności szkła na przypadkowe rozbicie.

Kabiny prysznicowe wykonane są z takiego szkła, które nie jest łatwe do stłuczenia. Chociaż osoby, które obawiają się takiego rozwiązania mogą z powodzeniem wybrać opcję z plastikową kabiną przesuwaną. Kabiny prysznicowe 70x70 centymetrów dostępne są w różnych wariantach: zarówno ze szklanymi drzwiami, jak i z plastikowymi. To od nas zależy, co wolimy wybrać oraz ile chcemy na to przeznaczyć pieniędzy. W zależności od materiału i wykonania nasze kabiny mogą być droższe lub tańsze. Kabina prysznicowa 70x70 to idealny wybór dla posiadaczy małych łazienek.

Brodzik prysznicowy i jego funkcje

Niemniej istotną kwestią jest brodzik. Od lat najbardziej popularne były te kwadratowe. Dlaczego? Taki brodzik można wkomponować w każdą łazienkę i nie zajmie sporo miejsca. Brodzik 70x70 - Na przykład decydując się na taki o wymiarach 70 na 70 centymetrów oszczędzimy miejsce i na pewno taki produkt będzie tańszy niż większe brodziki czy wanny. Do niedawna brodziki nie rzucały się w oczy i po prostu miały spowodować, aby woda nie wylewała się do łazienki. Teraz brodziki mają też funkcje ozdobne.

Obecnie modne są bardzo płytkie brodziki o głębokości 1-3 centymetrów, montowane na równi z poziomem podłogi. Osoby wybierające najtańsze kabiny, kupują zazwyczaj brodziki głębokie - 15 centymetrów, co po części wymusza konstrukcja takich kabin. Modele ze średniej półki cenowej najczęściej montuje się na brodzikach o głębokości 6-10 centymetrów, a z droższych serii 4-6 centymetrów.

Na temat kabin prysznicowych 70x70 piszemy również na naszym blogu

dlaczego warto mieć prysznic

Dlaczego warto mieć prysznic?

Mnogość modeli sprawia, że mamy na rynku wiele kabin prysznicowych. Różnią się wielkością, materiałem wykonania oraz ceną. Ponadto w różny sposób zamontowane są w nich drzwi. Kolejną ważną kwestią są baterie prysznicowe.

"pielęgnacja

Pielęgnacja kabiny prysznicowej

Kabiny mają różne cechy i są różne rodzaje kabin prysznicowych. Jedną z popularnych jest kabina prysznicowa o wymiarach 70x70 centymetrów. Ważną kwestią jest oszczędność wody, a poza tym warto stosować ekologiczne środki do czyszczenia kabin.

dekoracje do łazienki

Dekoracje do łazienki

Ładna łazienka to też dekoracje. Warto zainwestować w kwiaty czy inne bibeloty, które sprawią, że łazienka będzie wyglądała lepiej. To przede wszystkim kwiaty oraz zapachy.