Kabiny prysznicowe 70x90

(5 produktów)
i

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór kabin prysznicowych w wielu różnych wymiarach, które idealnie nadają się do zagospodarowania każdej przestrzeni łazienkowej. Proponujemy m.in. średniej wielkości kabinę (70x90 cm), która sprawdzi się w mieszkaniach i domach.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 70x90

Jednym z podstawowych elementów łazienkowego wyposażenia jest kabina prysznicowa. Kąpiele pod deszczownicą sprawdzą się w ciągu dnia – rano, wieczorem, po siłowni i porannym joggingu. Wyraźnie orzeźwiają, pobudzają krążenie krwi i wygładzają skórę. Mają właściwości zdrowotne i zarazem sprawiają przyjemność, umożliwiając efektywny relaks pod strugami wody w optymalnej temperaturze. Regularne natryski w niezbyt wysokich temperaturach wyraźnie poprawiają odporność, niezwykle intensywnie hartują organizm, a także umożliwiają wodny masaż naczyń krwionośnych (z tego względu z natrysków powinny korzystać osoby mające problem z krążeniem).

Kabina prysznicowa do małej łazienki

Kabina prysznicowa jest zatem bardzo praktyczna w codziennym stosowaniu, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i wykorzystać go w inny sposób. Łazienki z natryskiem zyskują na wielkości i estetyce, wydają się przestronniejsze oraz dużo bardziej nowoczesne. Możesz wybrać model z odpływem podłodze (bez brodzika), który prezentuje się niezwykle designersko i idealnie wpisuje się w minimalistyczne aranżacje inspirowane stylem skandynawskim. Powierzchnia, którą zyskasz dzięki tej armaturze, może zostać wykorzystana jako miejsce na kompleks praktycznych szafek do przechowywania ręczników, kosmetyków i detergentów. Możesz też pomyśleć o zamontowaniu designerskiej umywalki, np. nablatowej, z mlecznego szkła czy asymetrycznej.

Łazienka powinna zostać wyposażona w takie rozwiązania, które spełnią Twoje potrzeby i oczekiwania, a także przypadną do gustu wszystkim użytkownikom. Dobierając kabinę prysznicową, trzeba wziąć pod uwagę różne czynniki – estetykę, funkcjonalność, sposób montażu, a także liczbę użytkowników – jeśli z łazienki będzie korzystać kilka osób naraz, warto wybrać matowe wykończenie. W niektórych wnętrzach sprawdzą się większe modele, a w niektórych – mniejsze. Rozwiązaniem pośrednim może być kabina prysznicowa70x90 cm. Do wyboru jest wersja z brodzikiem albo odpływem liniowym. W naszym sklepie proponujemy wyroby znanych marek.

Kabiny prysznicowe 70x90 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Rozmiar oraz kształt to nie jedyne elementy, jakimi należy się kierować podczas wyboru kabiny prysznicowej. Istotną rolę odgrywa także materiał, z jakiego został wykonany dany model oraz powłoka ochronna. To ona sprawia, że produkt o wiele łatwiej utrzymać w czystości, a na ściankach nie zbiera się osad.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Mnóstwo osób wybiera kabiny prysznicowe nie tylko dlatego, że preferują wzięcie szybkiego prysznica zamiast długiej kąpieli. Kabiny świetnie wpisują się także we wnętrza, w których z uwagi na mały metraż umieszczenie wanny byłoby niemożliwe. To rozwiązanie ma również niemały wpływ na zaoszczędzenie pieniędzy.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Jeśli nigdy dotąd nie zajmowałeś się montażem kabiny prysznicowej, to zadanie może być dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Ale z pewnością nie jest niemożliwym. W rzeczywistości wystarczy poznać wszystkie czynności towarzyszące montażowi i wykonywać je według ustalonej kolejności. Wszelkie informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.