Kabiny prysznicowe 80x100

(5 produktów)
i

Kabina prysznicowa 80x100 cm - Sprawdź specjalnie wyselekcjonowane kabiny prysznicwe w rozmiarze 80x100 cm. Jest to jeden z najczęśćiej wybieranych rozmiarów idealnie pasujący do wielu łazienek. W ofercie kabiny prysznicowe takich producentów jak Omnires czy Sanplast.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 80x100

Remontując lub wykańczając łazienkę, warto zastanowić się nad zakupem kabiny prysznicowej odpowiedniej wielkości. Obecnie na ryku dostępne są kabiny w wielu wymiarach, dzięki czemu bez trudu można znaleźć właściwą, pasującą do nawet niezbyt dużej łazienki. Jednym z wygodniejszych i dość często wybieranych rozmiarów jest 80 na 100 centymetrów. To wielkość, która pozwoli na naprawdę komfortowe korzystanie z natrysku. Wśród kabin prysznicowych tej wielkości dostępnych w ofercie sklepu 123lazienka.pl oferujemy produkty dwóch znanych marek – Sanplast i Omnires. Do wyboru są tu kabiny prostokątne i półokrągłe. Prezentowane kabiny przeznaczone są do montażu narożnego, mogą być ustawiane brodzikach lub bezpośrednio na płytkach łazienkowych. W połączeniu z odpływem liniowym można w ten sposób uzyskać naprawdę niebanalną aranżację łazienki. W zależności od preferencji można zdecydować się na rozwiązania prawo lub lewostronne.

Każda prezentowana w naszej ofercie kabina wykonana jest z bezpiecznego hartowanego szkła o grubości nie mniejszej niż 6 milimetrów. Aluminiowe profile, w których zamontowano transparentne tafle, pokryte są warstwą błyszczącego chromu, co podnosi znacząco estetykę całości. Ponadto profile przyścienne zaprojektowano tak, aby można było z ich wykorzystaniem łatwo korygować krzywiznę ścian. W kabinach zastosowano innowacyjny mechanizm unoszenia drzwi ułatwiający korzystanie z nich. Szczelność oferowanym przez nas kabiną zapewniają transparentne uszczelki magnetyczne umieszczone wzdłuż drzwi i ścianek. W pełni przezroczyste ścianki kabiny sprawiają, że wydaje się ona lekka i nie zaciemnia dodatkowo łazienki. Utrzymanie idealnej przejrzystości kabiny jest banalnie wręcz proste, ponieważ zarówno ścianki, jak i drzwi pokryte są specjalną powłoką hydrofobową. Dzięki niej woda błyskawicznie spływa z powierzchni, nie pozostawiając nieestetycznych śladów, ani osadów w postaci brudu czy kamienia. Kabina o wielkości 80 na 100 centymetrów to idealne rozwiązanie do każdej łazienki.

Obniż zużycie wody dzięki kabinie prysznicowej 80x100 cm

Z roku na rok coraz więcej ludzi przekonuje się do funkcjonalności, uniwersalności i estetyki natrysków, co sprawia, że można spotkać je już, w co drugim mieszkaniu. Wygoda płynąca z zastosowania prysznica jest bezdyskusyjna. Szybka kąpiel o dowolnej porze dnia i nocy zdecydowanie przemawia na korzyść tego rozwiązania. Nie jest to jednak jedyna zaleta. Montaż kabiny prysznicowej 80x100 cm wraz z baterią natryskową i ewentualnym brodzikiem to także inwestycja dająca realne korzyści finansowe. Kąpiel pod prysznicem jest o wiele krótsza niż w tradycyjnej wannie, przy czym tak samo odprężająca i energetyzująca. Co więcej, coraz częściej prysznice doceniane są nie tylko przez seniorów oraz osoby o ograniczonej możliwości ruchowej, ale również przez ludzi młodych, którzy cenią sobie szybkie i kompleksowe rozwiązania.

Kabiny prysznicowe 80x100 cm idealne do nowoczesnych wnętrz

Prezentowane w naszym sklepie prostokątne i półokrągłe kabiny prysznicowe stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których jakość wykonania produktu jest równie ważna, co jego estetyka i funkcjonalność. Decydując się na kabiny od takich marek jak Omnires czy Sanplast masz gwarancję niezawodności produktu przez długie lata. Nowoczesne, różnorodne wzornictwo da Ci również pełną swobodę, jeśli chodzi o styl wnętrzarski, zastosowaną kolorystykę i dodatki. Co ważne, swój wybór możesz oprzeć nie tylko na wymiarach dłuższego i krótszego boku, czy kształtu kabiny prysznicowej, ale również na jej wysokości, formie drzwi, czy zastosowanych dodatkach np. w formie powłoki niewchłaniającej brudu.

Kabiny prysznicowe 80x100 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Ilość oferowanych przez dostawców kabin prysznicowych jest ogromna. Dostępne są między innymi modele wykonane ze szkła bezbarwnego i barwionego oraz modele wykonane z tworzywa sztucznego. Różnią się nie tylko rozmiarami i kształtem, ale również zastosowaną powłoką ochronną, która znacznie zwiększa ich funkcjonalność.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Na korzyść kabin prysznicowych przemawia fakt, że ich niewielkie rozmiary wpisują się w najmniejsze nawet pomieszczenia łazienkowe. Ponadto zdecydowanie się na nie wiąże się także między innymi ze zmniejszeniem zużycia wody, które podczas brania prysznica jest o wiele niższe niż podczas brania kąpieli.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Myśl o konieczności samodzielnego montażu kabiny prysznicowej przeraża wiele osób. Tymczasem to zadanie nie jest wcale takie trudne, jak się wydaje. Najważniejsze, aby stosować się do wskazówek i wykonywać je w odpowiedniej kolejności. Warto także poprosić kogoś o pomoc. Wówczas praca przebiegnie o wiele szybciej.