Kabiny prysznicowe 80x120

(6 produktów)
i

Chcąc wykonać gruntowny remont należy zdecydować się na jeden z dwóch wariantów: wanna lub prysznic. Jeśli i Ty, tak jak wielu naszych klientów i tysiące osób na całym świecie, stawiasz na wygodę, koniecznie zapoznaj się z ofertą kabin prysznicowych o wymiarach 80x120 cm. Są to nowoczesne produkty, które świetnie wpisują się w każde wnętrze. Dodatkowo są dostępne w różnej kolorystyce oraz w wersji z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, bezpośrednio wpływającymi na komfort codziennego użytkowania. Sprawdź koniecznie ofertę naszego sklepu 123lazienka.pl!

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 80x120

Wybierz nowoczesną i funkcjonalną kabinę prysznicową 80x120 cm

Kabina prysznicowa 80x120 cm coraz częściej wybierana jest nie tylko przez seniorów i osoby z niepełnosprawnością, ale również przez ludzi, którym zależy na aranżacji funkcjonalnej i estetycznej wizualnie łazienki. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak łazienkę remontuje się raz na kilkanaście lat, a coraz szybsze tempo życia wymaga decydowania się na łatwe i kompleksowe rozwiązania. Część z naszych klientów decyduje się na kabiny prysznicowe 80x120 cm, dostępne wraz z baterią i brodzikiem, z uwagi na oszczędności, jakie niesie ze sobą instalacja natrysku. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy wymagający klient znajdzie coś dla siebie!

Wyposażenie łazienki w najlepszym stylu

Nowoczesny, minimalistyczny, dopracowany w każdym calu design sprawia, że wchodząc do łazienki odczuwa się estetykę, ład i porządek panujący w pomieszczeniu. Ściany kabiny wykonane ze szkła hartowanego, zarówno te wzbogacone o powłokę niewchłaniającą brudu, jak i modele bez niej, doskonale komponują się z jasnymi oraz ciemnymi, neutralnymi barwami, tak samo, jak z żywymi, intensywnymi kolorami, które nadają przestrzeni charakteru. Prostokątne i półokrągłe kabiny prysznicowe 80x120 cm występują w różnych wysokościach od 185 do 210 cm, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dla Twojej wygody oprócz kabin lewo i prawostronnych przygotowaliśmy także modele uniwersalne. Nasze biuro obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje dodatkowe pytania.

Kabiny prysznicowe 80x120 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Wśród bogatej oferty kabin prysznicowych dostępne są modele zwykłe, jak też zdobione pięknymi motywami. Wybór wersji zdobionej to prosty sposób na dodanie łazience niepowtarzalnego charakteru. Ponadto przy wyborze kabiny warto także zwrócić uwagę na to, czy dany model ma powłokę ochronną, dzięki której utrzymanie go w czystości będzie o wiele prostsze.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Na czym polega wyjątkowość kabin prysznicowych? Ich dobrych stron jest bardzo wiele. Zalicza się do nich między innymi niskie zużycie wody, możliwość szybkiego wzięcia prysznica, co jest niezwykle istotne w przypadku większej liczby domowników, czy też innowacyjne funkcje dodatkowe, dzięki którym komfort użytkowania zostaje znacznie zwiększony.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Montaż kabiny prysznicowej nie jest aż tak skomplikowany, jak przypuszcza wielu konsumentów. Oczywiście, jeśli takie zadanie nas przerasta, możemy po prostu skorzystać z usług fachowca. Jeśli jednak postanowimy zająć się tym samodzielnie, ważne, aby wszystkie czynności wykonywać dokładnie i w odpowiedniej kolejności.