Kabiny prysznicowe 80x80

(22 produktów)
i

Kabiny prysznicowe 80x80 - Szukasz kabiny prysznicowe w rozmiarze 80x80 cm? Jest to jeden z najpopularniejszych i uniwersalnych rozmiarów dlatego specjalne dla Ciebie wybraliśmy kabiny prysznicowe w tych wymiarach od producentów takich jak Deante, Koło, Mexen i wielu innych.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 80x80

Kabiny prysznicowe 80x80 cm, czyli najpopularniejsze wyposażenie łazienki

Jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia łazienki są kabiny prysznicowe o wymiarze 80x80 cm. Wiadomo przecież, że instalacja natrysku wiąże się z wieloma zaletami i udogodnieniami — począwszy od oszczędności wody i energii, a skończywszy na zachowaniu pięknej estetyki na długie lata. Nie ulega wątpliwości, że na szybką kąpiel zużywa się o wiele mniej wody, niż podczas napełniania całej wanny. Co więcej, dzisiejsze kabiny prysznicowe są łatwe do utrzymania w czystości, estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Większość proponowanych modeli wzbogaconych została o dodatkową powłokę niewchłaniającą brudu.

Wybierz najlepsze kabiny prysznicowe 80x80 cm od 123lazienka.pl

W sklepie internetowym 123lazienka.pl oferujemy szeroki asortyment kabin prysznicowych, w tym również modeli w najpopularniejszym rozmiarze 80x80 cm. W zależności od wybranego wzoru kabina może być dedykowana do montażu wraz z brodzikiem lub wręcz przeciwnie — w wygodnym systemie kabiny walk -in. Pozostawiamy Ci także dużą dowolność, jeśli chodzi o wysokość — kabina może mieć od 170 do 203 cm. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ją zarówno do przestrzeni mieszkalnej, jak i usługowej. Bardzo ważny jest także staranny dobór szkła. W naszych produktach znajdziesz grube, bezpieczne szkło hartowane. W zależności od osobistego gustu i oczekiwań możesz także wybrać model z drzwiami rozsuwanymi, składanymi lub uchylnymi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu 123lazienka.pl.

Kabiny prysznicowe 80x80 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Przy wyborze kabiny prysznicowej najczęściej bierze się pod uwagę to, czy jej kształt oraz rozmiary będą odpowiadać stylowi i metrażowi łazienki. Tymczasem bardzo ważne jest również to, czy kabina ma powłokę ochronną, dzięki której utrzymanie jej w czystości będzie o wiele prostsze, niż można przypuszczać.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Zarówno wanna, jak i kabina prysznicowa mają swoje dobre strony. Tę ostatnią najczęściej wybierają osoby, które wolą wziąć szybki prysznic niż długą kąpiel, oraz te, które posiadają łazienkę o niewielkim metrażu. Ale to niejedyne i nie najważniejsze powody, które przemawiają za wyborem kabiny prysznicowej.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Montaż kabiny prysznicowej wymaga przede wszystkim pewnych umiejętności oraz postępowania zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji. Bardzo istotne jest także to, aby nie pomylić kolejności czynności, jakie należy wykonać podczas prac początkowych, zaangażowanych i końcowych. Takie postępowanie to najprostsza droga do sukcesu.