Kabiny prysznicowe 90x100

(12 produktów)
i

Kabina prysznicowa 90x100 cm to przestrzeń bardzo intymna, dzięki czemu powinna być jednocześnie przyjemna dla oka i funkcjonalna. Te dwie cechy łączą ze sobą propozycje sklepu internetowego 123lazienka.pl. Jak tego dokonaliśmy? Zebraliśmy najlepsze propozycje na rynku, oferowane przez znanych i cenionych światowych producentów. Dzięki temu poszukiwania będą jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Sprawdź wszystkie proponowane przez nas modele i wybierz wzór najlepiej wpisujący się w Twój gust oraz upodobania.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 90x100

123lazienka.pl - Opis kategorii

Nowoczesne wyposażenie łazienki od 123lazienka.pl

Podczas r emontu łazienki z pewnością starannie dobierasz wszystkie elementy wyposażenia — szafki, sprzęt i dodatki. Nic w tym dziwnego, wszak remont to inwestycja na długie lata. Z pewnością nie ominie Cię poszukiwanie idealnych elementów, ostatecznie składających się na wymarzony natrysk. Gustowna kabina prysznicowa 90x100 cm będzie zatem strzałem w dziesiątkę. W naszym sklepie 123lazienka.pl znajdziesz kabiny o różnorodnym wykończeniu — prostokątne oraz półokrągłe, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Jesteśmy przekonani, że je pokochasz!

Gustowna kabina prysznicowa 90x100 cm

Kabiny prysznicowe 90x100 cm dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model, który będzie Ci służył przez lata. Dla Twojej wygody oraz zachowania wielu możliwości projektowych uwzględniliśmy wariant prawy, oraz lewy prysznica. Te rozwiązania świetnie sprawdzą się u osób wymagających oraz takich, które kompletują wyposażenie i dodatki długo przed właściwym remontem. W zależności od tego, na jaki model się zdecydujesz, kabina prysznicowa może mieć drzwi uchylne lub rozsuwane — są one najczęściej wybierane do małych, nieustawnych przestrzeni, gdzie liczy się każdy skrawek powierzchni użytkowej. Wśród wielu możliwości na uwagę zasługują także kabiny, w których szkło hartowane zostało wzbogacone o dodatkową powłokę, chroniącą przed zanieczyszczeniami i osadem. Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem kabiny prysznicowej 90x100 cm zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.