Kabiny prysznicowe 90x120

(22 produktów)
i

Kabiny prysznicowe 90x120 cm to doskonały wybór do łazienek o niestandardowych rozmiarach. Ich prostokątny kształt pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału każdej łazienki. Sklep internetowy 123lazienka.pl to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko różne rozmiary kabin, ale też wiele propozycji nowoczesnych i stylowych. Poszukując odpowiedniego modelu do swojej łazienki warto zwrócić uwagę na rodzaj drzwi, sposób ich otwierania, ale też na hartowane szyby w kabinie. Z pewnością docenisz je za łatwość utrzymania w czystości!

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 90x120

123lazienka.pl - Opis kategorii

Kabiny prysznicowe 90x120 cm — jak wybrać idealny model?

Kto powiedział, że prysznic nie zapewnia takiego komfortu i relaksu jak wanna? To rozwiązanie także niesie ze sobą mnóstwo zalet, a szybki prysznic to nie tylko oszczędność wody, ale też czasu oraz znakomity sposób na orzeźwiający poranek lub odprężającą wieczorną kąpiel. Kabiny prysznicowe 90x120 cm to również doskonałe rozwiązanie w małych łazienkach, w których brak miejsca na wannę, a czasem nawet na pełnowymiarową kabinę. Takie asymetryczne modele pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń, a przy okazji zapewniają pełną wygodę podczas kąpieli.

Mnogość dostępnych wariantów umiejscowienia drzwi do kabiny także znacznie ułatwia zadanie. Dzięki temu łatwiejsze jest zmieszczenie w ciasnej łazience nie tylko prysznica, ale też toalety, umywalki, a często również pralki oraz szafek. Gdy pomieszczenie jest naprawdę ciasne, lepiej wybierz kabinę z drzwiczkami przesuwnymi. Jeśli miejsca jest nieco więcej, możesz postawić na takie z klasycznymi drzwiami lewymi lub prawymi. Pamiętaj, że w ich pobliżu nie może stać nic, co będzie blokować możliwości ich otwierania.

Najlepsze kabiny prysznicowe 90x120 cm w 123lazienka.pl

Dostępne w naszej ofercie kabiny prysznicowe 90x120 cm to propozycje pochodzące od znanych i cenionych producentów z całego świata. Dzięki temu łatwo dopasujesz kabinę narożną prawą, lewą lub taką w innych wersjach. Większość z nich posiada szkło hartowane specjalną technologią, ułatwiającą utrzymanie ścian kabiny w czystości.