Kabiny prysznicowe 90x120

(4 produktów)
i

Kabiny prysznicowe 90x120 cm to doskonały wybór do łazienek o niestandardowych rozmiarach. Ich prostokątny kształt pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału każdej łazienki. Sklep internetowy 123lazienka.pl to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko różne rozmiary kabin, ale też wiele propozycji nowoczesnych i stylowych. Poszukując odpowiedniego modelu do swojej łazienki warto zwrócić uwagę na rodzaj drzwi, sposób ich otwierania, ale też na hartowane szyby w kabinie. Z pewnością docenisz je za łatwość utrzymania w czystości!

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 90x120

Kabiny prysznicowe 90x120 cm — jak wybrać idealny model?

Kto powiedział, że prysznic nie zapewnia takiego komfortu i relaksu jak wanna? To rozwiązanie także niesie ze sobą mnóstwo zalet, a szybki prysznic to nie tylko oszczędność wody, ale też czasu oraz znakomity sposób na orzeźwiający poranek lub odprężającą wieczorną kąpiel. Kabiny prysznicowe 90x120 cm to również doskonałe rozwiązanie w małych łazienkach, w których brak miejsca na wannę, a czasem nawet na pełnowymiarową kabinę. Takie asymetryczne modele pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń, a przy okazji zapewniają pełną wygodę podczas kąpieli.

Mnogość dostępnych wariantów umiejscowienia drzwi do kabiny także znacznie ułatwia zadanie. Dzięki temu łatwiejsze jest zmieszczenie w ciasnej łazience nie tylko prysznica, ale też toalety, umywalki, a często również pralki oraz szafek. Gdy pomieszczenie jest naprawdę ciasne, lepiej wybierz kabinę z drzwiczkami przesuwnymi. Jeśli miejsca jest nieco więcej, możesz postawić na takie z klasycznymi drzwiami lewymi lub prawymi. Pamiętaj, że w ich pobliżu nie może stać nic, co będzie blokować możliwości ich otwierania.

Najlepsze kabiny prysznicowe 90x120 cm w 123lazienka.pl

Dostępne w naszej ofercie kabiny prysznicowe 90x120 cm to propozycje pochodzące od znanych i cenionych producentów z całego świata. Dzięki temu łatwo dopasujesz kabinę narożną prawą, lewą lub taką w innych wersjach. Większość z nich posiada szkło hartowane specjalną technologią, ułatwiającą utrzymanie ścian kabiny w czystości.

Kabiny prysznicowe 90x120 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Obecnie można nabyć kabiny prysznicowe wykonane między innymi ze szkła lub z tworzywa sztucznego. Obydwa rodzaje mogą posiadać także warstwy ochronne. Taka opcja to najlepszy sposób, aby czyszczenie kabiny nie zajmowało zbyt wiele czasu. Niektóre ze stosowanych osłon są także odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Kabiny prysznicowe przewyższają wanny między innymi pod tym względem, że przyczyniają się do mniejszego zużycia wody, ponieważ podczas krótkiego prysznica zużywamy jej o wiele mniej niż podczas długiej kąpieli. To jednak tylko jedna z zalet przemawiających za wyborem kabiny.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Prawidłowy montaż obejmuje trzy etapy i każda z poszczególnych czynności powinna być wykonana w odpowiedniej kolejności. Inne rozwiązanie może sprawić, że nie wszystko pójdzie po naszej myśli i całe działanie zabierze nam o wiele więcej czasu, niż powinno. Dlatego warto mieć pod ręką instrukcję montażu. Przyda się też jakiś pomocnik.