Odpływy prysznicowe - liniowe

(65 produktów)
i

Natrysk bez brodzika to estetyka, która coraz częściej gości w nowoczesnych mieszkaniach. Jeśli Ty też chcesz stworzyć praktyczną i niebywale estetyczną przestrzeń łazienkową, to koniecznie zapoznaj się z ofertą odpływów liniowych od 123lazienka.pl. Wyróżniamy się szerokim asortymentem, profesjonalnym doradztwem i kompetencją, którą z pewnością zdobędziemy Twoje względy. Pomożemy Ci stworzyć funkcjonalną i estetyczną łazienkę Twoich marzeń! Styl klasyczny czy minimalistyczny? W każdym z nich sprawdzi się prysznic bezbrodzikowy.

Więcej informacji o Odpływy liniowe

Odpływ liniowy, czyli praktyczna łazienka dla każdego

Nie ulega wątpliwości, że prysznic to duże udogodnienie, szczególnie w małych i nieustawnych łazienkach. Przez wiele lat w modzie był brodzik z kabiną prysznicową, dziś, gdy wymagania klientów się zwiększyły, coraz większą popularnością cieszą się prysznice bez barier. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpływu liniowego. Ten z pozoru mało istotny element, znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, szczególnie osobom starszym i schorowanym. Brak brodzika to także świetne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych. Kabina typu walk-in to także ponadprzeciętna estetyka, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Minimalistyczna stylistyka łazienki z odpływami liniowymi od 123lazienka.pl

Wybór wanna czy prysznic towarzyszy każdemu, kto rozważa gruntowny remont łazienki. Jeśli w Twoim przypadku wygrał natrysk, to z pewnością zainteresują Cię proponowane przez nas modele odpływów liniowych. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze długości, czyli 30, 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100 i 115 cm. Wszystkie modele posiadają obrotowy syfon — część z nich stworzona została z możliwością wklejenia płytki, a część nie posiada takiej opcji. Co ważne, współpracujemy jedynie z najlepszymi markami. Tym samym w sklepie 123lazienka.pl zamówisz odpływy liniowe producenta Deante oraz Omnires. Minimalizm i prostota przemawiająca za wyborem tych odpływów sprawia, że wszystkie elementy wyposażenia łazienki doskonale ze sobą współgrają, są ponadczasowe i zachwycające przez długie lata.

Odpływy liniowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Prysznic bez brodzika to w ostatnich czasach najmodniejsza forma wyposażenia łazienki. Jest bardzo nowoczesny i elegancki. Ale sam prysznic to nie wszystko. Przy instalacji należy pamiętać, że w kabinie musi znajdować się odpływ, a najbardziej estetycznym rozwiązaniem będzie odpływ liniowy. To, jaki on powinien być oraz w czym można wybierać, dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika to największy hit w aranżacji łazienek. Jest to niezwykle wygodne i estetyczne rozwiązanie. Czy ma on jednak jakieś wady? Czy odpływ liniowy jest dobrym rozwiązaniem? Szczegółowo omówiliśmy ten temat na naszym blogu. Jeśli stoisz przed wyborem kabiny prysznicowej do swojej łazienki, koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływy liniowe to bardzo praktyczne, estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne elementy odprowadzające wodę. Coraz częściej goszczą w naszych domach, szczególnie w przypadku montażu prysznica bez brodzika. Aranżując nowoczesną łazienkę, taki prysznic z liniowym odpływem będzie jej kwintesencją. Propozycji odpływów jest wiele, trzeba wiedzieć jak wybrać ten najodpowiedniejszy. Zapraszamy zatem do artykułu.