Parawany nawannowe

(48 produktów)
i

Parawany nawannowe, to produkty, które są nam wszystkim bardzo dobrze znane. Wykorzystywane w wannach łączących się z funkcją prysznica, idealnie uchronią nasze łazienki przed zalaniem wodą. Na rynku istnieje bardzo szeroka oferta parawanów w różnych stylach.

Więcej informacji o Parawany nawannowe

Neutralny design - Parawan nawannowy

Parawany nawannowe to przedmioty, które ze względu na ich wielkość na pewno zostaną zauważone. Jednakże ich prosty styl sprawia, że nie przyciągają całej uwagi i są subtelnym dopełnieniem całej łazienki. Te funkcjonalne i bardzo estetyczne produkty (składane i proste), posiadają niezwykle neutralny design, który idealnie będzie współgrał praktycznie z każdą aranżacją na jaką się zdecydujemy w swojej łazience.

Wykonane ze szkła plus kilku dodatkowych elementów mocujących, które są chromowane, świetnie wtopią się w otoczenie. Parawany nawannowe to produkty, które mają chronić nas przed niechcianym zachlapaniem łazienki. Są funkcjonalne i doskonale dopełniają styl, w jakim urządzona została dana łazienka.

Odpowiednia ochrona - Parawan nawannowy składany i prosty

Parawany nawannowe to produkty, które zapewnią odpowiedni stopień ochrony dla naszej łazienki. Odpowiedzialne są one za to żeby podczas brania kąpieli lub prysznica, woda nie rozprzestrzeniała się niepotrzebnie po całej łazience.

Te całkiem niepozorne produkty, sprawią, że po wannie nie będą spływały strumienie wody, a podłoga nie zostanie zachlapana. Bez wątpienia zaoszczędzimy dzięki nim spore pokłady czasu, które zostałyby wykorzystane na wycieranie podłóg i innych.

To właśnie parawan nawannowy sprawi, że podłoga łazienki będzie sucha tak samo przed kąpielą czy też prysznicem, jak i zaraz po nich.

Na temat parawanów nawannowych piszemy również na naszym blogu

rodzaje parawanów nawannowych

Parawany nawannowe - rodzaje

Parawany nawannowe to na chwile obecną niezwykle szeroki asortyment. Daje nam to zatem spore pole do popisu podczas wyboru odpowiedniego. Spotkać możemy parawany zarówno wieloskrzydłowe jak i uniwersalne. Wybór jest ogromny.

parawany nawannowe - budowa

Parawany nawannowe - budowa

Budowa parawanów nawannowych jest prosta lecz niezwykle skuteczna. Lekkie lecz wytrzymałe materiały sprawią, że produktami tymi będziemy się cieszyli przez długie lata, bez większych problemów po drodze.

parawany nawannowe - czy warto

Parawany nawannowe - czy warto?

Parawany nawannowe to produkty, które warto zakupić. Pozwolą nam one utrzymać czystość i higienę oraz zaoszczędzić kilka naprawdę cennych minut. Powinniśmy zatem rozważyć zakup tych produktów do naszych wanien.