promocja jesień REA
promocja jesień REA

Kabiny prysznicowe 100x100

(26 produktów)
i

Kabiny prysznicowe 100 na 100 centymetrów mają kwadratowy kształt. Prezentują się niezwykle elegancko. Bardzo dobrze wyglądają zarówno w nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonych łazienkach. Na rynku istnieją różnego rodzaju modele tych produktów.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe 100x100

Kabiny prysznicowe 100 na 100 centymetrów - estetyka i wygoda w jednym

Kabiny prysznicowe o wymiarach 100 na 100 centymetrów są zazwyczaj przystosowane do umieszczenia na styku dwóch ścian bądź przylegają tylko do jednej. Posiadają dodatkową ściankę prysznicową. Wówczas drzwi przesuwne mają dwie części, które stykają się ze sobą pod kątem 90 stopni. Zakup tego typu produktu gwarantuje wygodną i szybką kąpiel. Taka kabina także bardzo estetycznie się prezentuje. Nawet większa wymiarowo sprawdzi się lepiej w niewielkich przestrzeniach łazienkowych niż najmniejsza wanna. Ponadto kąpiel pod deszczownicą jest dużo bardziej opłacalna.

Różne rodzaje kabin prysznicowych do wyboru

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kabin prysznicowych, do których można zaliczyć pozbawione brodzika i typu walk-in, z brodzikiem głębokim bądź płytkim czy z drzwiami skrzydłowymi, wahadłowymi lub przesuwnymi. Wybór odpowiedniego rodzaju kabiny prysznicowej zależy od indywidualnych preferencji przyszłych użytkowników. Ważne, aby była ona dostosowana do wymagań właścicieli, jak i przestrzeni łazienkowej, w której będzie usytuowana. Kąpiel w kabinie prysznicowej znacząco przyspieszy tę czynność w odróżnieniu od korzystania z wanny, gdzie proces ten odbywa się nieco dłużej.