Ścianki prysznicowe

(386 produktów)
i

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest – zamiast kupna gotowej kabiny prysznicowej – samodzielne jej wykonanie i montaż. Jeżeli zdecydujemy się na tę opcję, konieczne będzie nabycie między innymi ścianek prysznicowych. W tym dziale naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów z kategorii ścianek prysznicowych.

Więcej informacji o Ścianki prysznicowe

Ścianka prysznicowa - Szyby prysznicowe do łazienki

Szyba prysznicowa - Urządzając łazienkę, każdy z nas chce, aby była ona możliwie najbardziej funkcjonalna oraz jak najdłużej pozostała w doskonałym stanie. W tym celu warto zainwestować w jak najtrwalsze i jak najwyższej jakości materiały oraz akcesoria – a do takich z pewnością zaliczają się dostępne tu ścianki prysznicowe! Oferujemy produkty takich renomowanych firm, jak na przykład Sanplast, Omnires czy Koło. Wszystkie te artykuły są bardzo solidne oraz wygodne w użytkowaniu – każdy z nich możemy z czystym sumieniem polecić do stworzenia praktycznej aranżacji łazienki! Podstawowym zadaniem ścianek prysznicowych jest izolowanie kabiny prysznicowej od reszty łazienki, a co za tym idzie – ochrona całego pomieszczenia przed zalaniem. Te dostępne u nas są wykonane z najlepszych materiałów oraz stuprocentowo szczelne, dzięki czemu będą się doskonale w tej roli sprawdzały przez długie lata. Ponadto proponujemy ścianki o różnych rozmiarach (szerokości i wysokości), co sprawia, że bez problemu dobierzesz tutaj model, który będzie pod względem wielkości doskonale pasował do Twojej łazienki.

Oferujemy trwałe i skuteczne ścianki prysznicowe

Również pod względem estetyki udostępnianych produktów nasz sklep internetowy oferuje bardzo zróżnicowany asortyment. Znajdziesz u nas zarówno proste modele ścianek, jak i warianty ozdobione dodatkowymi akcesoriami - zrobione ze zwykłego przezroczystego szkła lub wykonane z matowego. Z pewnością dobierzesz więc tutaj osłony, które oprócz pełnienia swojej praktycznej funkcji staną się również elegancką i gustowną ozdobą Twojej łazienki. Oczywiście ścianki prysznicowe to nie jedyny typ produktów, jakie możesz nabyć w naszym sklepie. Oprócz tego oferujemy również wiele innych urządzeń i akcesoriów łazienkowych – na przykład brodziki, drzwi prysznicowe, a także gotowe kabiny. Jeżeli jesteś więc właśnie na etapie urządzania łazienki i jeszcze nie zdecydowałeś się, jak powinna ona dokładnie wyglądać,  zachęcamy Cię do odwiedzenia również innych działów na naszej stronie. Na pewno uda Ci się dobrać produkty, które będą się wręcz idealnie nadawały do Twojego domu!

Ścianki prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Aranżacja współczesnej łazienki nie przysparza praktycznie żadnych trudności, jeśli chodzi o zaopatrzenie w niezbędne meble czy sprzęty. Jedynym ograniczeniem jest przeznaczony na to budżet. Różnorodne kabiny prysznicowe, można ustawić zarówno przy ścianie, w narożniku, wnęce, a nawet stworzyć wolnostojący natrysk.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Ocet, woda utleniona czy soda oczyszczona to produkty powszechnie znane, ale czy wiesz, że można je również wykorzystać do przygotowania ekologicznych środków czystości? Sprzątając łazienkę nie trzeba koniecznie używać chemicznych detergentów. Warto poznać domowe, sprawdzone sposoby na efektywne sprzątanie.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Każdy miłośnik kąpieli pod prysznicem, doceni nowoczesne zestawy natryskowe, jakie proponują producenci armatury łazienkowej. Współczesna kabina prysznicowa z odpowiednim wyposażeniem jest niczym małe, domowe SPA, w którym można się nie tylko umyć, ale też wspaniale odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu.