Purmo

(26 produktów)
i

Purmo to producent grzejników płytowych produkowanych w Polsce, które trafiają do ok. 20 krajów na świecie. Pod tą nazwą produkowane są także grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i specjalne oraz wodne ogrzewanie podłogowe. W tej kategorii znajdziesz wybór produktów dedykowanych do łazienki, które pozwalają urządzić ją komfortowo i efektownie bez względu na wielkość pomieszczenia i charakter aranżacji.

Więcej informacji o Purmo

Purmo jest sztandarową marką koncernu Rettig ICC. To niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich i największy światowy producent grzejników. Historia koncernu sięga lat 70. XVIII wieku. Obecnie marka jest prywatną firmą rodzinną, która w całości należy do rodziny Rettigów. Właściciele przywiązują wielką wagę do rodzinnej atmosfery, a produkty w postaci grzejników są obecne w niemal wszystkich krajach europejskich, a nawet zdobywają Chiny i Japonię. Rettig oferuje m.in. grzejniki płytowe, łazienkowe, elektryczne, dekoracyjne, konwektory, grzejniki wentylacyjne, grzejniki dla służby zdrowia i wodne ogrzewanie podłogowe.

Wykorzystanie najwyższej klasy surowców

Firma Rettig Heating pojawiła się w Polsce w 1992 roku, kiedy koncern wykupił ówczesnego importera fińskich grzejników Purmo w Polsce – prywatną firmę TKM. Tak powstała firma Rettig Polska, która bardzo szybko zyskała popularność i uznanie zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i instalatorów. Klienci prywatni i biznesowi doceniają funkcjonalność i estetykę rozwiązań znajdujących się w ofercie koncernu. Sukces handlowy w latach 90. przyczynił się do podjęcia decyzji o rozpoczęciu produkcji na terenie Polski. W 1993 roku z polskich taśm produkcyjnych w Rybniku zaczęły schodzić pierwsze grzejniki Purmo. Firma do produkcji grzejników stosuje najwyższej jakości komponenty – między innymi stal pochodzącą z zachodnioeuropejskich hut oraz materiały lakiernicze renomowanej firmy BASF. Wykorzystanie najwyższej klasy surowców gwarantuje solidność, niezawodność i wydajność rozwiązań  – grzejniki Purmo służą użytkownikom przez wiele lat, nie psując się i nie niszcząc. Marka stawia nie tylko na jakość produkowanych wyrobów, ale także dba o środowisko naturalne, przestrzegając przyjęte normy jakości.

Staranny nadzór jakościowy

Firma na bieżąco poprawia standardy produkcji, np. ogranicza ilość złomowanych elementów i minimalizuje ilość koniecznych poprawek podczas produkcji. Jest to możliwe dzięki starannemu nadzorowi jakościowemu, systematycznej analizie osiąganych wyników, a także regularnemu wdrażaniu rozwiązań, które mają na celu optymalizowanie poszczególnych proces produkcji. W trosce o środowisko marka dba o segregowanie odpadów, a także efektywnie ogranicza zużycie energii elektrycznej. Charakterystyczne dla Purmo jest też stosowanie nowoczesnych technologii, a do pozostałych rozwiązań proekologicznych należy systematyczne zmniejszanie zużycia wody i emisji ścieków poprzez inwestowanie w nowoczesny system ultrafiltracji. To wszystko sprawia, że koncern rozwija się prężnie i dynamicznie, a produkowane w nim wysokiej jakości grzejniki są chętnie wybierane przez rodzimych i zagranicznych użytkowników.

PURMO - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Pomysłów na wykończenie i stylizację łazienki jest tyle, co ich użytkowników. Jak jednak zrobić to z głową i smakiem? Przede wszystkim dobierać barwy, które nie będą ze sobą kontrastować. To jednak tylko jedna z wielu zasad i reguł, jakie towarzyszą nam przy projektowaniu łazienki, sprawdź więcej!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W przypadku oszczędności wody, szybkości czy funkcjonalności oczywiście wygrywa kabina prysznicowa. Jednak, kto nie kocha wieczorów w wannie pełnej wody? Wybór może być trudny, zależny od możliwości poszczególnych klientów. O wszystkim może zadecydować powierzchnia łazienki!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób twierdzi, że remont łazienki nie jest potrzebny, ponieważ dobrze się w niej czują. To jednak nie jest dobry powód. Remont tego pomieszczenia może przynieść wiele dobrego. Łatwiejsze czyszczenie posadzki czy ceramiki oraz większą wygodę korzystając z nowoczesnej kabiny prysznicowej, to tylko przykłady!