Filtruj (1 product)

Cena

45,00 zł - 60,00 zł

RAWIPLAST

(1 produkt)
i

Wyroby z tworzyw sztucznych to specjalność RAWIPLAST – marki, która wchodzi w skład firmy Winkiel i istnieje na rynku już 18 lat. Rozpoczęła działalność w 2000 roku i do dziś jej produkty są cenione przez wielu konsumentów. To firma kojarzona z syfonami do umywalek czy brodzików, z wpustami, kratkami ściekowymi, ze spłuczkami czy też z uszczelkami. Przy ich tworzeniu wykorzystuje doskonałej jakości materiały i nowoczesne technologie.

Więcej informacji o Rawiplast

Tym sposobem marka dostarcza na rynek produkty praktyczne, trwałe, które posłużą użytkownikom przez bardzo długi czas. Tutaj liczy się nie tylko funkcjonalność oferowanych produktów, ale przede wszystkim ich wytrzymałość i dostosowanie ich do potrzeb klientów. Ponieważ mamy do czynienia z syfonami, brodzikami czy ze spłuczkami zaprojektowanymi i stworzonymi przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, możemy być pewni, że spełniają one wszelkie niezbędne wymogi i oczekiwania. Dzięki oferowanym przez RAWIPLAST produktom woda z odpływu wanny czy z brodzika popłynie tam, gdzie jej miejsce, czyli wprost do kanalizacji, natomiast gazy, które mogą występować w instalacji, nie przedostaną się do wnętrza pomieszczenia.

Trwałość produktów

Żadna instalacja wodno-kanalizacyjna nie może obejść się bez syfonu, rur przyłączeniowych, kratek ściekowych czy wpustów. To elementy absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania umywalki, wanny czy też brodzika. Nie tylko sprawiają, że woda odpływa do właściwego miejsca, ale również zabezpieczają przed przedostawaniem się do pomieszczeń nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Warto zwrócić uwagę między na materiały wykorzystywane do ich produkcji. Stal nierdzewna czy odpowiednie tworzywo sztuczne, zastosowane na przykład w syfonach wannowych automatycznych, gwarantują, że nie dojdzie do przecieku. Wykorzystane materiały zapewniają też odporność danej części na działanie ostrych środków chemicznych czy wysokich temperatur, co jest niezwykle istotne.

Materiał jest podstawą sukcesu

RAWIPLAST to firma, która znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko stosowny materiał jest podstawą sukcesu, ale również odpowiedni kształt każdego zaprojektowanego elementu. Tak więc każda część zyskała tu odpowiedni do swojego przeznaczenia kształt, który zapewnia jej stuprocentową użyteczność. Przykładowo syfon wannowy ma długą rurę, co można uznać jedynie za atut, ponieważ tak właśnie powinien prezentować się model wannowy, który swoją specyficzną budową  zdecydowanie wyróżnia się na tle innych syfonów. Tymczasem syfon do brodzika to model niższy, ale równie odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Długoletnie doświadczenie, zdobyte poprzez lata praktyki, pozwoliło firmie RAWIPLAST unikać błędów i tworzyć wyłącznie syfony, spłuczki czy rury najwyższej jakości, na co wpłynęło również zastosowanie nowoczesnych technologii. Wszystkich klientów zainteresowanych asortymentem marki RAWIPLAST zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz internetowy sklep.

RAWIPLAST - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aranżacja łazienki to wieloletnia decyzja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć i zastanowić się nad najbardziej trafionymi rozwiązaniami. W dużych łazienkach można zdziałać więcej. Nie znaczy to jednak, że łazienka o wielkiej powierzchni musi być nudna i nijaka. Nierzadko te mniejsze są o wiele ciekawsze!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? A może i jedno i drugie? Decyzja nigdy nie należy do najprostszych, tym bardziej, że zarówno wanna, jak i prysznic mają szereg zalet i wad. Warto przed podjęciem decyzji przemyśleć, co w przypadku naszej łazienki będzie najlepszym rozwiązaniem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zmiana aranżacji łazienki nie musi być uciążliwa! Jeśli mamy dobrze przemyślany projekt i zaplanowane działania, remont może skończyć się ciągu kilku dni, a Ty będziesz się cieszyć ze swojej decyzji. Remont jest nierzadko konieczny jeśli chcemy aby nie doszło do awarii i niepotrzebnych dodatkowych kosztów.