Filtruj (87 products)

Cena

60,00 zł - 4 485,00 zł

Riho

(87 produktów)
i

Riho to znana na rynku ceniona przez użytkowników holenderska firma działająca w branży łazienkowej. Może się pochwalić ponad pięćdziesięcioletnią tradycją, a obecnie posiada 6 oddziałów na terenie całej Europy – w Polsce funkcjonuje od 2000 roku, konsekwentnie wyznaczając nowe trendy na rynku. Rozwija się prężnie, tworząc rozwiązania, które służą kolejnym pokoleniom. Jako producent wyposażenia łazienek na tle innych wyróżnia się estetyką minimalizmu i zarazem nowoczesnym designem.

Więcej informacji o Riho

Ten producent zajmuje się tworzeniem artykułów, które pozwalają na komfortowe urządzanie i wyposażanie każdego łazienkowego wnętrza. Wszystkie projekty i produkty rekomendowane przez tę markę cechuje nowoczesność, a jednocześnie minimalistyczna uniwersalność, oryginalne kształty oraz dbałość o najmniejsze detale – to one dają efektowną i użyteczną w codziennej eksploatacji całość. Tworzone wanny, kabiny i meble mają istotny wpływ na trendy wzornicze w zakresie aranżacji łazienek i zachwycają szerokie grono odbiorców.

Riho stawia na rozwój

Riho to marka, która stawia na intensywny rozwój. Producent posiada własne zespoły projektowe, które w codziennej pracy kierują się tym, by łazienki były komfortowe, wytrzymałe i bezpieczne. To  wartości nadrzędne, których oczekują kolejni odbiorcy. Firma współpracuje ze starannie wyselekcjonowaną grupą salonów łazienkowych i projektantów wnętrz, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i docierać do klientów, którzy szukają profesjonalnych, funkcjonalnych i efektownych rozwiązań. Artykuły z logo tego holenderskiego producenta powstają w wyniku pracy zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie mają sobie równych w zakresie designu i nowoczesnych technologii. Marka proponuje przede wszystkim wysokiej jakości wanny, kabiny prysznicowe oraz meble łazienkowe, które tworzy według najnowszych trendów wzorniczych i innowacyjnych technologii podnoszących komfort użytkowania i ergonomię wnętrz łazienkowych. Dzięki temu Riho wybierają użytkownicy na całym świecie – artykuły rekomendowane przez markę służą Europejczykom nieprzerwanie od wielu lat.

Użyteczne pomysły

Rozwiązania marki wpisują się w kategorię użytecznych pomysłów, które mają zastosowanie w życiu codziennym. Są uniwersalne i będą modne nawet za kilka lat. Wszystkie wanny i pozostała armatura łazienkowa powstają z solidnych materiałów najlepszej jakości, dzięki czemu są niezawodne. Z pewnością posłużą Ci przez wiele lat, nie niszcząc się, nie zmieniając koloru i nie odkształcając się mimo intensywnego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie projektantów Riho zaowocowało znajomością potrzeb i oczekiwań nabywców. Procesowi produkcji wanien, kabin oraz mebli tej marki towarzyszą badania społeczne, które są gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma chce idealnie wpisywać się w oczekiwania odbiorców. Właśnie dlatego wszystkie projekty wyróżniają się atrakcyjną estetyką, a także funkcjonalnością, wyjątkową ergonomią codziennego użytkowania i wspomnianą wyżej trwałością. Urządzenia i akcesoria tego holenderskiego producenta sprawdzą się zarówno w przypadku klientów posiadających dużą łazienkę, jak i tych, którzy dysponują mniejszym metrażem.

RIHO - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki nie zawsze jest łatwe. Chyba, że ma się do pomocy pomysły i innowacyjne rozwiązania cenionej firmy Riho, zajmującej się branżą łazienkową. Ciekawe projekty, mądre rozwiązania nawet do maleńkich łazienek, to tylko niektóre z mocnych stron Riho. Sprawdź sam!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jednoczesna obecność wanny i kabiny prysznicowej w łazience to marzenie niejednej osoby. Niestety na takie rozwiązania może sobie pozwolić niewielka ilość ludzi. Większość z nas zazwyczaj musi podjąć wieloletnią decyzję - wanna czy prysznic? Co będzie lepsze dla mnie i mojej rodziny? Ta decyzja wcale nie musi być trudna!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to proces, z którym większość z nas miała do czynienia nieraz w życiu. I chociaż nie jest to przyjemna sytuacja, warto pamiętać, że efekt końcowy spełni nasze oczekiwania i będzie nas cieszył przez wiele kolejnych lat. Remont wcale nie musi być uciążliwy, istnieje szereg rozwiązań, z których warto skorzystać!